Kalender - Wereldkampioenschap 2018

zaterdag 02/06

Vriendschappelijk - MD 6 BEL België 0 - 0 Portugal POR
Koning Boudewijnstadion, Brussel

woensdag 06/06

Vriendschappelijk - MD 7 BEL België 3 - 0 Egypte EGY
Koning Boudewijnstadion, Brussel

maandag 11/06

Vriendschappelijk - MD 8 BEL België 4 - 1 Costa Rica CRC
Koning Boudewijnstadion, Brussel

donderdag 14/06

Hoofdtoernooi - MD 1 RUS Rusland 5 - 0 Saudi-Arabië KSA
Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou

vrijdag 15/06

Hoofdtoernooi - MD 1 EGY Egypte 0 - 1 Uruguay URU
Centraal Stadion, Yekaterinburg
Hoofdtoernooi - MD 1 MAR Marokko 0 - 1 Iran IRN
Krestovsky Stadion, Sint-Petersburg
Hoofdtoernooi - MD 1 POR Portugal 3 - 3 Spanje ESP
Olympisch Stadion Fisjt, Sochi

zaterdag 16/06

Hoofdtoernooi - MD 1 FRA Frankrijk 2 - 1 Australië AUS
Kazan Arena, Kazan
Hoofdtoernooi - MD 1 ARG Argentinië 1 - 1 Ijsland ISL
Otkrytije Arena, Moskou
Hoofdtoernooi - MD 1 PER Peru 0 - 1 Denemarken DEN
Mordovia Arena, Saransk
Hoofdtoernooi - MD 1 CRO Kroatië 2 - 0 Nigeria NGA
Arena Baltika, Kaliningrad

zondag 17/06

Hoofdtoernooi - MD 1 CRC Costa Rica 0 - 1 Servië SRB
Cosmos Arena, Samara
Hoofdtoernooi - MD 1 GER Duitsland 0 - 1 Mexico MEX
Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou
Hoofdtoernooi - MD 1 BRA Brazilië 1 - 1 Zwitserland SUI
Rostov Arena, Rostov-on-Don

maandag 18/06

Hoofdtoernooi - MD 1 SWE Zweden 1 - 0 Zuid-Korea KOR
Nizhny Novgorod Stadion, Nizhni Nóvgorod
Hoofdtoernooi - MD 1 BEL België 3 - 0 Panama PAN
Olympisch Stadion Fisjt, Sochi
Hoofdtoernooi - MD 1 TUN Tunesië 1 - 2 Engeland ENG
Volgograd Arena, Volgograd

dinsdag 19/06

Hoofdtoernooi - MD 1 COL Colombia 1 - 2 Japan JPN
Mordovia Arena, Saransk
Hoofdtoernooi - MD 1 POL Polen 1 - 2 Senegal SEN
Otkrytije Arena, Moskou
Hoofdtoernooi - MD 2 RUS Rusland 3 - 1 Egypte EGY
Krestovsky Stadion, Sint-Petersburg

woensdag 20/06

Hoofdtoernooi - MD 2 POR Portugal 1 - 0 Marokko MAR
Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou
Hoofdtoernooi - MD 2 URU Uruguay 1 - 0 Saudi-Arabië KSA
Rostov Arena, Rostov-on-Don
Hoofdtoernooi - MD 2 IRN Iran 0 - 1 Spanje ESP
Kazan Arena, Kazan

donderdag 21/06

Hoofdtoernooi - MD 2 DEN Denemarken 1 - 1 Australië AUS
Cosmos Arena, Samara
Hoofdtoernooi - MD 2 FRA Frankrijk 1 - 0 Peru PER
Centraal Stadion, Yekaterinburg
Hoofdtoernooi - MD 2 ARG Argentinië 0 - 3 Kroatië CRO
Nizhny Novgorod Stadion, Nizhni Nóvgorod

vrijdag 22/06

Hoofdtoernooi - MD 2 BRA Brazilië 2 - 0 Costa Rica CRC
Krestovsky Stadion, Sint-Petersburg
Hoofdtoernooi - MD 2 NGA Nigeria 2 - 0 Ijsland ISL
Volgograd Arena, Volgograd
Hoofdtoernooi - MD 2 SRB Servië 1 - 2 Zwitserland SUI
Arena Baltika, Kaliningrad

zaterdag 23/06

Hoofdtoernooi - MD 2 BEL België 5 - 2 Tunesië TUN
Otkrytije Arena, Moskou
Hoofdtoernooi - MD 2 KOR Zuid-Korea 1 - 2 Mexico MEX
Rostov Arena, Rostov-on-Don
Hoofdtoernooi - MD 2 GER Duitsland 2 - 1 Zweden SWE
Olympisch Stadion Fisjt, Sochi

zondag 24/06

Hoofdtoernooi - MD 2 ENG Engeland 6 - 1 Panama PAN
Nizhny Novgorod Stadion, Nizhni Nóvgorod
Hoofdtoernooi - MD 2 JPN Japan 2 - 2 Senegal SEN
Centraal Stadion, Yekaterinburg
Hoofdtoernooi - MD 2 POL Polen 0 - 3 Colombia COL
Kazan Arena, Kazan

maandag 25/06

Hoofdtoernooi - MD 3 KSA Saudi-Arabië 16u00 Egypte EGY
Cosmos Arena, Samara
Hoofdtoernooi - MD 3 URU Uruguay 16u00 Rusland RUS
Volgograd Arena, Volgograd
Hoofdtoernooi - MD 3 IRN Iran 20u00 Portugal POR
Mordovia Arena, Saransk
Hoofdtoernooi - MD 3 ESP Spanje 20u00 Marokko MAR
Arena Baltika, Kaliningrad

dinsdag 26/06

Hoofdtoernooi - MD 3 DEN Denemarken 16u00 Frankrijk FRA
Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou
Hoofdtoernooi - MD 3 AUS Australië 16u00 Peru PER
Olympisch Stadion Fisjt, Sochi
Hoofdtoernooi - MD 3 ISL Ijsland 20u00 Kroatië CRO
Rostov Arena, Rostov-on-Don
Hoofdtoernooi - MD 3 NGA Nigeria 20u00 Argentinië ARG
Krestovsky Stadion, Sint-Petersburg

woensdag 27/06

Hoofdtoernooi - MD 3 MEX Mexico 16u00 Zweden SWE
Centraal Stadion, Yekaterinburg
Hoofdtoernooi - MD 3 KOR Zuid-Korea 16u00 Duitsland GER
Kazan Arena, Kazan
Hoofdtoernooi - MD 3 SUI Zwitserland 20u00 Costa Rica CRC
Nizhny Novgorod Stadion, Nizhni Nóvgorod
Hoofdtoernooi - MD 3 SRB Servië 20u00 Brazilië BRA
Otkrytije Arena, Moskou

donderdag 28/06

Hoofdtoernooi - MD 3 JPN Japan 16u00 Polen POL
Volgograd Arena, Volgograd
Hoofdtoernooi - MD 3 SEN Senegal 16u00 Colombia COL
Cosmos Arena, Samara
Hoofdtoernooi - MD 3 ENG Engeland 20u00 België BEL
Arena Baltika, Kaliningrad
Hoofdtoernooi - MD 3 PAN Panama 20u00 Tunesië TUN
Mordovia Arena, Saransk
Top