vrijdag 02/08

Eerste periode - Speeldag 1 Beerschot BEE Beerschot 1 - 0 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren
Afgelopen

zaterdag 03/08

Eerste periode - Speeldag 1 OH Leuven OHL OH Leuven 1 - 0 RE Virton REV RE Virton
Afgelopen
Eerste periode - Speeldag 1 Lommel SK LOM Lommel SK 0 - 2 KVC Westerlo WES KVC Westerlo
Afgelopen

zondag 04/08

Eerste periode - Speeldag 1 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise 3 - 0 Roeselare ROE Roeselare
Afgelopen

vrijdag 09/08

Eerste periode - Speeldag 2 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 1 - 0 OH Leuven OHL OH Leuven
Afgelopen

zaterdag 10/08

Eerste periode - Speeldag 2 Roeselare ROE Roeselare 1 - 1 Beerschot BEE Beerschot
Afgelopen
Eerste periode - Speeldag 2 RE Virton REV RE Virton 0 - 1 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise
Afgelopen

zondag 11/08

Eerste periode - Speeldag 2 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren 0 - 0 Lommel SK LOM Lommel SK
Afgelopen

vrijdag 16/08

Eerste periode - Speeldag 3 OH Leuven OHL OH Leuven 3 - 0 Beerschot BEE Beerschot
Afgelopen

zaterdag 17/08

Eerste periode - Speeldag 3 Lommel SK LOM Lommel SK 0 - 3 RE Virton REV RE Virton
Afgelopen
Eerste periode - Speeldag 3 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 4 - 1 Roeselare ROE Roeselare
Afgelopen

zondag 18/08

Eerste periode - Speeldag 3 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise 3 - 1 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren
Afgelopen

vrijdag 30/08

Eerste periode - Speeldag 4 Beerschot BEE Beerschot 1 - 0 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise
Afgelopen

zaterdag 31/08

Eerste periode - Speeldag 4 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren 0 - 2 OH Leuven OHL OH Leuven
Afgelopen
Eerste periode - Speeldag 4 Roeselare ROE Roeselare 1 - 1 Lommel SK LOM Lommel SK
Afgelopen

zondag 01/09

Eerste periode - Speeldag 4 RE Virton REV RE Virton 1 - 0 KVC Westerlo WES KVC Westerlo
Afgelopen

vrijdag 06/09

Eerste periode - Speeldag 5 Lommel SK LOM Lommel SK 2 - 2 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise
Afgelopen

zaterdag 07/09

Eerste periode - Speeldag 5 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 2 - 0 Beerschot BEE Beerschot
Afgelopen
Eerste periode - Speeldag 5 OH Leuven OHL OH Leuven 4 - 0 Roeselare ROE Roeselare
Afgelopen

zondag 08/09

Eerste periode - Speeldag 5 RE Virton REV RE Virton 4 - 0 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren
Afgelopen

vrijdag 13/09

Eerste periode - Speeldag 6 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren 1 - 1 KVC Westerlo WES KVC Westerlo
Afgelopen

zaterdag 14/09

Eerste periode - Speeldag 6 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise 1 - 1 OH Leuven OHL OH Leuven
Afgelopen
Eerste periode - Speeldag 6 Beerschot BEE Beerschot 2 - 0 Lommel SK LOM Lommel SK
Afgelopen

zondag 15/09

Eerste periode - Speeldag 6 Roeselare ROE Roeselare 0 - 5 RE Virton REV RE Virton
Afgelopen

vrijdag 20/09

Eerste periode - Speeldag 7 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren 20u30 Roeselare ROE Roeselare

zaterdag 21/09

Eerste periode - Speeldag 7 RE Virton REV RE Virton 17u00 Beerschot BEE Beerschot
Eerste periode - Speeldag 7 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 20u30 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise

zondag 22/09

Eerste periode - Speeldag 7 OH Leuven OHL OH Leuven 16u00 Lommel SK LOM Lommel SK

vrijdag 27/09

Eerste periode - Speeldag 8 Roeselare ROE Roeselare 20u30 KVC Westerlo WES KVC Westerlo

zaterdag 28/09

Eerste periode - Speeldag 8 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise 17u00 RE Virton REV RE Virton
Eerste periode - Speeldag 8 Beerschot BEE Beerschot 20u30 OH Leuven OHL OH Leuven

zondag 29/09

Eerste periode - Speeldag 8 Lommel SK LOM Lommel SK 16u00 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren

vrijdag 04/10

Eerste periode - Speeldag 9 Lommel SK LOM Lommel SK 20u30 Roeselare ROE Roeselare

zaterdag 05/10

Eerste periode - Speeldag 9 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 17u00 RE Virton REV RE Virton
Eerste periode - Speeldag 9 OH Leuven OHL OH Leuven 20u30 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren

zondag 06/10

Eerste periode - Speeldag 9 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise 16u00 Beerschot BEE Beerschot

vrijdag 11/10

Eerste periode - Speeldag 10 Beerschot BEE Beerschot 20u30 KVC Westerlo WES KVC Westerlo

zaterdag 12/10

Eerste periode - Speeldag 10 Roeselare ROE Roeselare 17u00 OH Leuven OHL OH Leuven
Eerste periode - Speeldag 10 RE Virton REV RE Virton 20u30 Lommel SK LOM Lommel SK

zondag 13/10

Eerste periode - Speeldag 10 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren 16u00 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise

vrijdag 18/10

Eerste periode - Speeldag 11 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 20u30 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren

zaterdag 19/10

Eerste periode - Speeldag 11 Roeselare ROE Roeselare 17u00 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise
Eerste periode - Speeldag 11 Beerschot BEE Beerschot 20u30 RE Virton REV RE Virton

zondag 20/10

Eerste periode - Speeldag 11 Lommel SK LOM Lommel SK 16u00 OH Leuven OHL OH Leuven

vrijdag 25/10

Eerste periode - Speeldag 12 OH Leuven OHL OH Leuven 20u30 KVC Westerlo WES KVC Westerlo

zaterdag 26/10

Eerste periode - Speeldag 12 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren 17u00 Beerschot BEE Beerschot
Eerste periode - Speeldag 12 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise 20u30 Lommel SK LOM Lommel SK

zondag 27/10

Eerste periode - Speeldag 12 RE Virton REV RE Virton 16u00 Roeselare ROE Roeselare

vrijdag 01/11

Eerste periode - Speeldag 13 OH Leuven OHL OH Leuven 20u30 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise

zaterdag 02/11

Eerste periode - Speeldag 13 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 17u00 Lommel SK LOM Lommel SK
Eerste periode - Speeldag 13 Beerschot BEE Beerschot 20u30 Roeselare ROE Roeselare

zondag 03/11

Eerste periode - Speeldag 13 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren 16u00 RE Virton REV RE Virton

vrijdag 08/11

Eerste periode - Speeldag 14 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise 20u30 KVC Westerlo WES KVC Westerlo
Eerste periode - Speeldag 14 Lommel SK LOM Lommel SK 20u30 Beerschot BEE Beerschot
Eerste periode - Speeldag 14 RE Virton REV RE Virton 20u30 OH Leuven OHL OH Leuven
Eerste periode - Speeldag 14 Roeselare ROE Roeselare 20u30 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren

vrijdag 15/11

Tweede periode - Speeldag 15 OH Leuven OHL OH Leuven 20u30 Beerschot BEE Beerschot

zaterdag 16/11

Tweede periode - Speeldag 15 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise 20u30 RE Virton REV RE Virton

zondag 17/11

Tweede periode - Speeldag 15 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren 16u00 Lommel SK LOM Lommel SK
Tweede periode - Speeldag 15 Roeselare ROE Roeselare 20u00 KVC Westerlo WES KVC Westerlo

zaterdag 23/11

Tweede periode - Speeldag 16 Lommel SK LOM Lommel SK 17u00 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise
Tweede periode - Speeldag 16 RE Virton REV RE Virton 17u00 Roeselare ROE Roeselare
Tweede periode - Speeldag 16 Beerschot BEE Beerschot 17u00 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren
Tweede periode - Speeldag 16 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 17u00 OH Leuven OHL OH Leuven

zaterdag 30/11

Tweede periode - Speeldag 17 OH Leuven OHL OH Leuven 17u00 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren
Tweede periode - Speeldag 17 RE Virton REV RE Virton 17u00 KVC Westerlo WES KVC Westerlo
Tweede periode - Speeldag 17 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise 17u00 Beerschot BEE Beerschot
Tweede periode - Speeldag 17 Roeselare ROE Roeselare 17u00 Lommel SK LOM Lommel SK

zaterdag 07/12

Tweede periode - Speeldag 18 Lommel SK LOM Lommel SK 17u00 OH Leuven OHL OH Leuven
Tweede periode - Speeldag 18 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 17u00 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise
Tweede periode - Speeldag 18 Beerschot BEE Beerschot 17u00 RE Virton REV RE Virton
Tweede periode - Speeldag 18 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren 17u00 Roeselare ROE Roeselare

zaterdag 14/12

Tweede periode - Speeldag 19 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise 17u00 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren
Tweede periode - Speeldag 19 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 17u00 Beerschot BEE Beerschot
Tweede periode - Speeldag 19 Roeselare ROE Roeselare 17u00 OH Leuven OHL OH Leuven
Tweede periode - Speeldag 19 RE Virton REV RE Virton 17u00 Lommel SK LOM Lommel SK

zaterdag 21/12

Tweede periode - Speeldag 20 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren 17u00 KVC Westerlo WES KVC Westerlo
Tweede periode - Speeldag 20 OH Leuven OHL OH Leuven 17u00 RE Virton REV RE Virton
Tweede periode - Speeldag 20 Lommel SK LOM Lommel SK 17u00 Beerschot BEE Beerschot
Tweede periode - Speeldag 20 Roeselare ROE Roeselare 17u00 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise

zaterdag 11/01

Tweede periode - Speeldag 21 Beerschot BEE Beerschot 17u00 Roeselare ROE Roeselare
Tweede periode - Speeldag 21 RE Virton REV RE Virton 17u00 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren
Tweede periode - Speeldag 21 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise 17u00 OH Leuven OHL OH Leuven
Tweede periode - Speeldag 21 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 17u00 Lommel SK LOM Lommel SK

zaterdag 18/01

Tweede periode - Speeldag 22 Roeselare ROE Roeselare 17u00 RE Virton REV RE Virton
Tweede periode - Speeldag 22 OH Leuven OHL OH Leuven 17u00 KVC Westerlo WES KVC Westerlo
Tweede periode - Speeldag 22 Beerschot BEE Beerschot 17u00 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise
Tweede periode - Speeldag 22 Lommel SK LOM Lommel SK 17u00 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren

zaterdag 25/01

Tweede periode - Speeldag 23 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise 17u00 Lommel SK LOM Lommel SK
Tweede periode - Speeldag 23 RE Virton REV RE Virton 17u00 Beerschot BEE Beerschot
Tweede periode - Speeldag 23 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren 17u00 OH Leuven OHL OH Leuven
Tweede periode - Speeldag 23 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 17u00 Roeselare ROE Roeselare

zaterdag 01/02

Tweede periode - Speeldag 24 Beerschot BEE Beerschot 17u00 KVC Westerlo WES KVC Westerlo
Tweede periode - Speeldag 24 OH Leuven OHL OH Leuven 17u00 Roeselare ROE Roeselare
Tweede periode - Speeldag 24 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren 17u00 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise
Tweede periode - Speeldag 24 Lommel SK LOM Lommel SK 17u00 RE Virton REV RE Virton

zaterdag 08/02

Tweede periode - Speeldag 25 Roeselare ROE Roeselare 17u00 Beerschot BEE Beerschot
Tweede periode - Speeldag 25 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 17u00 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren
Tweede periode - Speeldag 25 OH Leuven OHL OH Leuven 17u00 Lommel SK LOM Lommel SK
Tweede periode - Speeldag 25 RE Virton REV RE Virton 17u00 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise

zaterdag 15/02

Tweede periode - Speeldag 26 Beerschot BEE Beerschot 17u00 OH Leuven OHL OH Leuven
Tweede periode - Speeldag 26 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise 17u00 Roeselare ROE Roeselare
Tweede periode - Speeldag 26 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren 17u00 RE Virton REV RE Virton
Tweede periode - Speeldag 26 Lommel SK LOM Lommel SK 17u00 KVC Westerlo WES KVC Westerlo

zaterdag 22/02

Tweede periode - Speeldag 27 OH Leuven OHL OH Leuven 17u00 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise
Tweede periode - Speeldag 27 Beerschot BEE Beerschot 17u00 Lommel SK LOM Lommel SK
Tweede periode - Speeldag 27 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 17u00 RE Virton REV RE Virton
Tweede periode - Speeldag 27 Roeselare ROE Roeselare 17u00 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren

zaterdag 29/02

Tweede periode - Speeldag 28 RE Virton REV RE Virton 17u00 OH Leuven OHL OH Leuven
Tweede periode - Speeldag 28 Union Saint Gilloise RUSG Union Saint Gilloise 17u00 KVC Westerlo WES KVC Westerlo
Tweede periode - Speeldag 28 KSC Lokeren LOK KSC Lokeren 17u00 Beerschot BEE Beerschot
Tweede periode - Speeldag 28 Lommel SK LOM Lommel SK 17u00 Roeselare ROE Roeselare

Alle hoogtepunten

Top
t