vrijdag 03/08

Eerste periode - Speeldag 1 Lommel SK LOM Lommel SK 1 - 0 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise
Afgelopen

zaterdag 04/08

Eerste periode - Speeldag 1 OH Leuven OHL OH Leuven 1 - 1 KV Mechelen KVM KV Mechelen
Afgelopen
Eerste periode - Speeldag 1 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 2 - 1 Roeselare ROE Roeselare
Afgelopen

zondag 05/08

Eerste periode - Speeldag 1 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke 3 - 3 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk
Afgelopen

vrijdag 10/08

Eerste periode - Speeldag 2 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk 1 - 1 KVC Westerlo WES KVC Westerlo
Afgelopen

zaterdag 11/08

Eerste periode - Speeldag 2 Roeselare ROE Roeselare 2 - 2 KV Mechelen KVM KV Mechelen
Afgelopen
Eerste periode - Speeldag 2 Lommel SK LOM Lommel SK 2 - 2 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke
Afgelopen

zondag 12/08

Eerste periode - Speeldag 2 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise 1 - 2 OH Leuven OHL OH Leuven
Afgelopen

vrijdag 17/08

Eerste periode - Speeldag 3 KV Mechelen KVM KV Mechelen 1 - 2 Lommel SK LOM Lommel SK
Afgelopen

zaterdag 18/08

Eerste periode - Speeldag 3 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 1 - 3 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise
Afgelopen
Eerste periode - Speeldag 3 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke 0 - 0 Roeselare ROE Roeselare
Afgelopen

zondag 19/08

Eerste periode - Speeldag 3 OH Leuven OHL OH Leuven 1 - 1 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk
Afgelopen

vrijdag 31/08

Eerste periode - Speeldag 4 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk 1 - 0 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise
Afgelopen

zaterdag 01/09

Eerste periode - Speeldag 4 OH Leuven OHL OH Leuven 1 - 3 KVC Westerlo WES KVC Westerlo
Afgelopen
Eerste periode - Speeldag 4 Roeselare ROE Roeselare 2 - 2 Lommel SK LOM Lommel SK
Afgelopen

zondag 02/09

Eerste periode - Speeldag 4 KV Mechelen KVM KV Mechelen 1 - 0 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke
Afgelopen

zaterdag 08/09

Eerste periode - Speeldag 5 Lommel SK LOM Lommel SK 1 - 1 OH Leuven OHL OH Leuven
Afgelopen
Eerste periode - Speeldag 5 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 2 - 1 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke
Afgelopen

zondag 09/09

Eerste periode - Speeldag 5 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise 2 - 2 KV Mechelen KVM KV Mechelen
Afgelopen
Eerste periode - Speeldag 5 Roeselare ROE Roeselare 2 - 1 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk
Afgelopen

vrijdag 14/09

Eerste periode - Speeldag 6 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk 1 - 0 KV Mechelen KVM KV Mechelen
Afgelopen

zaterdag 15/09

Eerste periode - Speeldag 6 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke 3 - 1 OH Leuven OHL OH Leuven
Afgelopen
Eerste periode - Speeldag 6 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise 2 - 0 Roeselare ROE Roeselare
Afgelopen

zondag 16/09

Eerste periode - Speeldag 6 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 4 - 1 Lommel SK LOM Lommel SK
Afgelopen

vrijdag 21/09

Eerste periode - Speeldag 7 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke 0 - 2 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise
Afgelopen

zaterdag 22/09

Eerste periode - Speeldag 7 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk 1 - 3 Lommel SK LOM Lommel SK
Afgelopen
Eerste periode - Speeldag 7 OH Leuven OHL OH Leuven 0 - 2 Roeselare ROE Roeselare
Afgelopen

zondag 23/09

Eerste periode - Speeldag 7 KV Mechelen KVM KV Mechelen 2 - 0 KVC Westerlo WES KVC Westerlo
Afgelopen

vrijdag 28/09

Eerste periode - Speeldag 8 Roeselare ROE Roeselare 2 - 1 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke
Afgelopen

zaterdag 29/09

Eerste periode - Speeldag 8 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 1 - 2 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk
Afgelopen
Eerste periode - Speeldag 8 Lommel SK LOM Lommel SK 0 - 3 KV Mechelen KVM KV Mechelen
Afgelopen

zondag 30/09

Eerste periode - Speeldag 8 OH Leuven OHL OH Leuven 1 - 3 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise
Afgelopen

vrijdag 05/10

Eerste periode - Speeldag 9 KV Mechelen KVM KV Mechelen 3 - 0 OH Leuven OHL OH Leuven
Afgelopen

zaterdag 06/10

Eerste periode - Speeldag 9 Lommel SK LOM Lommel SK 3 - 1 Roeselare ROE Roeselare
Afgelopen
Eerste periode - Speeldag 9 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk 1 - 0 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke
Afgelopen

zondag 07/10

Eerste periode - Speeldag 9 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise 2 - 0 KVC Westerlo WES KVC Westerlo
Afgelopen

vrijdag 19/10

Eerste periode - Speeldag 11 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 20u30 OH Leuven OHL OH Leuven

zaterdag 20/10

Eerste periode - Speeldag 11 Roeselare ROE Roeselare 17u00 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise
Eerste periode - Speeldag 11 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke 20u30 Lommel SK LOM Lommel SK

zondag 21/10

Eerste periode - Speeldag 11 KV Mechelen KVM KV Mechelen 16u00 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk

vrijdag 26/10

Eerste periode - Speeldag 12 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk 20u30 OH Leuven OHL OH Leuven

zaterdag 27/10

Eerste periode - Speeldag 12 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise 17u00 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke
Eerste periode - Speeldag 12 KV Mechelen KVM KV Mechelen 20u30 Roeselare ROE Roeselare

zondag 28/10

Eerste periode - Speeldag 12 Lommel SK LOM Lommel SK 16u00 KVC Westerlo WES KVC Westerlo

dinsdag 30/10

Eerste periode - Speeldag 10 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise 20u30 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk
Eerste periode - Speeldag 10 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke 20u30 KV Mechelen KVM KV Mechelen

woensdag 31/10

Eerste periode - Speeldag 10 OH Leuven OHL OH Leuven 20u30 Lommel SK LOM Lommel SK
Eerste periode - Speeldag 10 Roeselare ROE Roeselare 20u30 KVC Westerlo WES KVC Westerlo

zaterdag 03/11

Eerste periode - Speeldag 13 OH Leuven OHL OH Leuven 17u00 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke
Eerste periode - Speeldag 13 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk 20u30 Roeselare ROE Roeselare

zondag 04/11

Eerste periode - Speeldag 13 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise 16u00 Lommel SK LOM Lommel SK
Eerste periode - Speeldag 13 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 20u00 KV Mechelen KVM KV Mechelen

vrijdag 09/11

Eerste periode - Speeldag 14 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke 20u30 KVC Westerlo WES KVC Westerlo
Eerste periode - Speeldag 14 KV Mechelen KVM KV Mechelen 20u30 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise
Eerste periode - Speeldag 14 Roeselare ROE Roeselare 20u30 OH Leuven OHL OH Leuven
Eerste periode - Speeldag 14 Lommel SK LOM Lommel SK 20u30 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk

vrijdag 16/11

Tweede periode - Speeldag 15 OH Leuven OHL OH Leuven 20u30 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise

zaterdag 17/11

Tweede periode - Speeldag 15 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke 17u00 Roeselare ROE Roeselare
Tweede periode - Speeldag 15 KV Mechelen KVM KV Mechelen 20u30 Lommel SK LOM Lommel SK

zondag 18/11

Tweede periode - Speeldag 15 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 16u00 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk

vrijdag 23/11

Tweede periode - Speeldag 16 Roeselare ROE Roeselare 20u30 KV Mechelen KVM KV Mechelen

zaterdag 24/11

Tweede periode - Speeldag 16 Lommel SK LOM Lommel SK 17u00 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke
Tweede periode - Speeldag 16 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise 20u30 KVC Westerlo WES KVC Westerlo

zondag 25/11

Tweede periode - Speeldag 16 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk 16u00 OH Leuven OHL OH Leuven

vrijdag 30/11

Tweede periode - Speeldag 17 KV Mechelen KVM KV Mechelen 20u30 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk

zaterdag 01/12

Tweede periode - Speeldag 17 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 17u00 Roeselare ROE Roeselare
Tweede periode - Speeldag 17 OH Leuven OHL OH Leuven 20u30 Lommel SK LOM Lommel SK

zondag 02/12

Tweede periode - Speeldag 17 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke 16u00 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise

vrijdag 07/12

Tweede periode - Speeldag 18 Roeselare ROE Roeselare 20u30 OH Leuven OHL OH Leuven

zaterdag 08/12

Tweede periode - Speeldag 18 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk 17u00 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke
Tweede periode - Speeldag 18 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 20u30 KV Mechelen KVM KV Mechelen

zondag 09/12

Tweede periode - Speeldag 18 Lommel SK LOM Lommel SK 16u00 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise

vrijdag 14/12

Tweede periode - Speeldag 19 OH Leuven OHL OH Leuven 20u30 KV Mechelen KVM KV Mechelen

zaterdag 15/12

Tweede periode - Speeldag 19 Lommel SK LOM Lommel SK 17u00 Roeselare ROE Roeselare
Tweede periode - Speeldag 19 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke 20u30 KVC Westerlo WES KVC Westerlo

zondag 16/12

Tweede periode - Speeldag 19 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise 16u00 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk

vrijdag 21/12

Tweede periode - Speeldag 20 Roeselare ROE Roeselare 20u30 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise

zaterdag 22/12

Tweede periode - Speeldag 20 KV Mechelen KVM KV Mechelen 17u00 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke
Tweede periode - Speeldag 20 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk 20u30 Lommel SK LOM Lommel SK

zondag 23/12

Tweede periode - Speeldag 20 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 16u00 OH Leuven OHL OH Leuven

vrijdag 11/01

Tweede periode - Speeldag 21 Lommel SK LOM Lommel SK 20u30 KVC Westerlo WES KVC Westerlo

zaterdag 12/01

Tweede periode - Speeldag 21 Roeselare ROE Roeselare 20u00 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk

zondag 13/01

Tweede periode - Speeldag 21 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise 16u00 KV Mechelen KVM KV Mechelen
Tweede periode - Speeldag 21 OH Leuven OHL OH Leuven 20u00 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke

vrijdag 18/01

Tweede periode - Speeldag 22 KV Mechelen KVM KV Mechelen 20u30 Roeselare ROE Roeselare

zaterdag 19/01

Tweede periode - Speeldag 22 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke 17u00 Lommel SK LOM Lommel SK
Tweede periode - Speeldag 22 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk 20u30 KVC Westerlo WES KVC Westerlo

zondag 20/01

Tweede periode - Speeldag 22 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise 16u00 OH Leuven OHL OH Leuven

vrijdag 25/01

Tweede periode - Speeldag 23 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk 20u00 KV Mechelen KVM KV Mechelen
Tweede periode - Speeldag 23 Roeselare ROE Roeselare 20u00 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke
Tweede periode - Speeldag 23 Lommel SK LOM Lommel SK 20u00 OH Leuven OHL OH Leuven
Tweede periode - Speeldag 23 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 20u00 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise

vrijdag 01/02

Tweede periode - Speeldag 24 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke 20u00 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk
Tweede periode - Speeldag 24 OH Leuven OHL OH Leuven 20u00 Roeselare ROE Roeselare
Tweede periode - Speeldag 24 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise 20u00 Lommel SK LOM Lommel SK
Tweede periode - Speeldag 24 KV Mechelen KVM KV Mechelen 20u00 KVC Westerlo WES KVC Westerlo

vrijdag 08/02

Tweede periode - Speeldag 25 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 20u00 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke
Tweede periode - Speeldag 25 Roeselare ROE Roeselare 20u00 Lommel SK LOM Lommel SK
Tweede periode - Speeldag 25 KV Mechelen KVM KV Mechelen 20u00 OH Leuven OHL OH Leuven
Tweede periode - Speeldag 25 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk 20u00 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise

vrijdag 15/02

Tweede periode - Speeldag 26 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke 20u00 KV Mechelen KVM KV Mechelen
Tweede periode - Speeldag 26 OH Leuven OHL OH Leuven 20u00 KVC Westerlo WES KVC Westerlo
Tweede periode - Speeldag 26 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise 20u00 Roeselare ROE Roeselare
Tweede periode - Speeldag 26 Lommel SK LOM Lommel SK 20u00 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk

vrijdag 22/02

Tweede periode - Speeldag 27 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke 20u00 OH Leuven OHL OH Leuven
Tweede periode - Speeldag 27 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk 20u00 Roeselare ROE Roeselare
Tweede periode - Speeldag 27 KVC Westerlo WES KVC Westerlo 20u00 Lommel SK LOM Lommel SK
Tweede periode - Speeldag 27 KV Mechelen KVM KV Mechelen 20u00 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise

vrijdag 01/03

Tweede periode - Speeldag 28 Union Saint Gilloise GIL Union Saint Gilloise 20u00 AFC Tubeke TUB AFC Tubeke
Tweede periode - Speeldag 28 Lommel SK LOM Lommel SK 20u00 KV Mechelen KVM KV Mechelen
Tweede periode - Speeldag 28 Roeselare ROE Roeselare 20u00 KVC Westerlo WES KVC Westerlo
Tweede periode - Speeldag 28 OH Leuven OHL OH Leuven 20u00 Beerschot Wilrijk BEE Beerschot Wilrijk

Alle hoogtepunten

Top