dinsdag 26/06

Voorronde - Speeldag 1 Sant Julia SAN Sant Julia 0 - 2 Gzira United GZIRA UNITED Gzira United
Afgelopen

donderdag 28/06

Voorronde - Speeldag 1 Europa FC EFC Europa FC 1 - 1 Prishtina PRI Prishtina
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 1 Birkirkara BIR Birkirkara 1 - 1 Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 1 Cefn Druids CEFN Cefn Druids 1 - 1 FK Trakai TRA FK Trakai
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 1 B36 Torshavn B36 B36 Torshavn 1 - 1 St Joseph’s JOS St Joseph’s
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 1 Engordany ENG Engordany 2 - 1 SS Folgore Falciano CFF SS Folgore Falciano
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 1 SP Tre Fiori FIORI SP Tre Fiori 3 - 0 Bala Town BAL Bala Town
Afgelopen

donderdag 05/07

Voorronde - Speeldag 2 St Joseph’s JOS St Joseph’s 1 - 1 B36 Torshavn B36 B36 Torshavn
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 2 FK Trakai TRA FK Trakai 1 - 0 Cefn Druids CEFN Cefn Druids
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 2 Gzira United GZIRA UNITED Gzira United 2 - 1 Sant Julia SAN Sant Julia
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 2 Prishtina PRI Prishtina 5 - 0 Europa FC EFC Europa FC
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 2 Bala Town BAL Bala Town 1 - 0 SP Tre Fiori FIORI SP Tre Fiori
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 2 Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik 2 - 1 Birkirkara BIR Birkirkara
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 2 SS Folgore Falciano CFF SS Folgore Falciano 1 - 1 Engordany ENG Engordany
Afgelopen

dinsdag 10/07

Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Samtredia SAM Samtredia 0 - 1 Tobol Kustanay TOBOL KUSTANAY Tobol Kustanay
Afgelopen

woensdag 11/07

Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Banants Erevan B.V Banants Erevan 1 - 2 FK Sarajevo FKS FK Sarajevo
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Rabotnicki Skopje RAB Rabotnicki Skopje 2 - 1 Budapest Honvéd HON Budapest Honvéd
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 FC Vaduz FCV FC Vaduz 1 - 0 Levski Sofia LEV Levski Sofia
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Fola Esch FOL Fola Esch 0 - 0 Prishtina PRI Prishtina
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik 1 - 2 Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Glenavon GLENAVON Glenavon 2 - 1 Molde FK MOL Molde FK
Afgelopen

donderdag 12/07

Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan 1 - 0 Vardar Skopje VAR Vardar Skopje
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Ventspils VEN FK Ventspils 5 - 0 Luftetari LUF Luftetari
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Chikhura Sachkhere CHI Chikhura Sachkhere 0 - 0 Beitar Jerusalem BJE Beitar Jerusalem
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Rudar Velenje VEL Rudar Velenje 7 - 0 SP Tre Fiori FIORI SP Tre Fiori
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Partizani Tirana PAR Partizani Tirana 0 - 1 NK Maribor NKM NK Maribor
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Gabala GAB Gabala 0 - 2 FC Progrès Niederkorn PRO FC Progrès Niederkorn
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 KuPS KUPS KuPS 0 - 1 FC Kopenhagen KOP FC Kopenhagen
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Levadia Tallinn LEV Levadia Tallinn 0 - 1 Dundalk DUN Dundalk
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Trakai TRA FK Trakai 0 - 0 FC Irtych IRT FC Irtych
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Trans Narva TRA Trans Narva 0 - 2 Zeljeznicar Sarajevo ZEL Zeljeznicar Sarajevo
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Balzan FC BAL Balzan FC 4 - 1 Kesla FK KES Kesla FK
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Ilves ILV Ilves 0 - 1 Slavia Sofia SLAVI Slavia Sofia
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Lahti LAH Lahti 0 - 3 FH Hafnarfjordhur HAF FH Hafnarfjordhur
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Liepaja LIE FK Liepaja 0 - 3 BK Hacken BK HA BK Hacken
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Connah's Quay Nomads CQN Connah's Quay Nomads 1 - 3 Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Milsami MIL Milsami 2 - 4 Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Ferencvaros FER Ferencvaros 1 - 1 Maccabi Tel Aviv MTA Maccabi Tel Aviv
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Stumbras STU Stumbras 1 - 0 Apollon Limasol APL Apollon Limasol
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Anorthosis ANF Anorthosis 2 - 1 KF Laci KF LA KF Laci
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou 3 - 1 Újpest UJP Újpest
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Derry City DC Derry City 0 - 2 Dinamo Minsk MIN Dinamo Minsk
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Petrocub Hincesti PET Petrocub Hincesti 1 - 1 NK Osijek  OSI NK Osijek 
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia 1 - 0 Riga RIG Riga
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 B36 Torshavn B36 B36 Torshavn 0 - 0 OFK Titograd MLA OFK Titograd
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 IB Vestmannaeyjar IBV IB Vestmannaeyjar 0 - 4 Sarpsborg 08 S08 Sarpsborg 08
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Racing FC RAC Racing FC 0 - 2 Viitorul Constanta CON Viitorul Constanta
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Gornik Zabrze GZ Gornik Zabrze 1 - 0 Zaria Balti ZAR Zaria Balti
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 NK Siroki Brijeg SIR NK Siroki Brijeg 2 - 2 NK-Domzale DOM NK-Domzale
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Engordany ENG Engordany 0 - 3 Kairat Almaty KAL Kairat Almaty
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers 0 - 1 AIK Solna AIK AIK Solna
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Rudar Pljevlja FK RU FK Rudar Pljevlja 0 - 3 FK Partizan PAR FK Partizan
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Buducnost Podgorica POD Buducnost Podgorica 0 - 2 AS Trencin AST AS Trencin
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Rangers RAN Rangers 2 - 0 Shkupi SHK Shkupi
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Spartak Subotica SUB Spartak Subotica 1 - 1 Coleraine COL Coleraine
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Hibernian Edimbourg HIBE Hibernian Edimbourg 6 - 1 NSI Runavik RUN NSI Runavik
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Cliftonville CLI Cliftonville 0 - 1 Nordsjaelland FCN Nordsjaelland
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Lech Poznan POZ Lech Poznan 2 - 0 FC Gandzasar Kapan GAN FC Gandzasar Kapan
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 1 - 1 Dinamo Tbilisi DTB Dinamo Tbilisi
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Radnicki Nis NIS Radnicki Nis 4 - 0 Gzira United GZIRA UNITED Gzira United
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 UMF Stjarnan STJ UMF Stjarnan 3 - 0 JK Nõmme Kalju NOM JK Nõmme Kalju
Afgelopen

dinsdag 17/07

Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Levski Sofia LEV Levski Sofia 3 - 2 FC Vaduz FCV FC Vaduz
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Shkupi SHK Shkupi 0 - 0 Rangers RAN Rangers
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Budapest Honvéd HON Budapest Honvéd 4 - 0 Rabotnicki Skopje RAB Rabotnicki Skopje
Afgelopen

woensdag 18/07

Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Zeljeznicar Sarajevo ZEL Zeljeznicar Sarajevo 3 - 1 Trans Narva TRA Trans Narva
Afgelopen

donderdag 19/07

Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Tobol Kustanay TOBOL KUSTANAY Tobol Kustanay 2 - 0 Samtredia SAM Samtredia
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Kairat Almaty KAL Kairat Almaty 7 - 1 Engordany ENG Engordany
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Dinamo Minsk MIN Dinamo Minsk 1 - 2 Derry City DC Derry City
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Irtych IRT FC Irtych 0 - 1 FK Trakai TRA FK Trakai
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 KF Laci KF LA KF Laci 1 - 0 Anorthosis ANF Anorthosis
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Gandzasar Kapan GAN FC Gandzasar Kapan 2 - 1 Lech Poznan POZ Lech Poznan
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Viitorul Constanta CON Viitorul Constanta 0 - 0 Racing FC RAC Racing FC
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Molde FK MOL Molde FK 5 - 1 Glenavon GLENAVON Glenavon
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Gzira United GZIRA UNITED Gzira United 0 - 1 Radnicki Nis NIS Radnicki Nis
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 JK Nõmme Kalju NOM JK Nõmme Kalju 1 - 0 UMF Stjarnan STJ UMF Stjarnan
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Slavia Sofia SLAVI Slavia Sofia 2 - 1 Ilves ILV Ilves
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava 5 - 0 Milsami MIL Milsami
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Riga RIG Riga 1 - 0 CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Maccabi Tel Aviv MTA Maccabi Tel Aviv 1 - 0 Ferencvaros FER Ferencvaros
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius 1 - 1 Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Prishtina PRI Prishtina 0 - 0 Fola Esch FOL Fola Esch
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 AIK Solna AIK AIK Solna 1 - 1 Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Zaria Balti ZAR Zaria Balti 1 - 1 Gornik Zabrze GZ Gornik Zabrze
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 BK Hacken BK HA BK Hacken 1 - 2 FK Liepaja LIE FK Liepaja
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Sarpsborg 08 S08 Sarpsborg 08 2 - 0 IB Vestmannaeyjar IBV IB Vestmannaeyjar
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Vardar Skopje VAR Vardar Skopje 0 - 2 Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Apollon Limasol APL Apollon Limasol 2 - 0 Stumbras STU Stumbras
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Kesla FK KES Kesla FK 2 - 1 Balzan FC BAL Balzan FC
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Dinamo Tbilisi DTB Dinamo Tbilisi 1 - 2
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk 2 - 0 Connah's Quay Nomads CQN Connah's Quay Nomads
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Progrès Niederkorn PRO FC Progrès Niederkorn 0 - 1 Gabala GAB Gabala
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Nordsjaelland FCN Nordsjaelland 2 - 1 Cliftonville CLI Cliftonville
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Beitar Jerusalem BJE Beitar Jerusalem 1 - 2 Chikhura Sachkhere CHI Chikhura Sachkhere
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Kopenhagen KOP FC Kopenhagen 1 - 1 KuPS KUPS KuPS
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Luftetari LUF Luftetari 3 - 3 FK Ventspils VEN FK Ventspils
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 FK Sarajevo FKS FK Sarajevo 3 - 0 Banants Erevan B.V Banants Erevan
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 NK Maribor NKM NK Maribor 2 - 0 Partizani Tirana PAR Partizani Tirana
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 AS Trencin AST AS Trencin 1 - 1 Buducnost Podgorica POD Buducnost Podgorica
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 FK Partizan PAR FK Partizan 3 - 0 FK Rudar Pljevlja FK RU FK Rudar Pljevlja
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 OFK Titograd MLA OFK Titograd 1 - 2 B36 Torshavn B36 B36 Torshavn
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 NSI Runavik RUN NSI Runavik 4 - 6 Hibernian Edimbourg HIBE Hibernian Edimbourg
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 SP Tre Fiori FIORI SP Tre Fiori 0 - 3 Rudar Velenje VEL Rudar Velenje
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Dundalk DUN Dundalk 2 - 1 Levadia Tallinn LEV Levadia Tallinn
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Coleraine COL Coleraine 0 - 2 Spartak Subotica SUB Spartak Subotica
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 NK Osijek  OSI NK Osijek  2 - 1 Petrocub Hincesti PET Petrocub Hincesti
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Újpest UJP Újpest 4 - 0 Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 NK-Domzale DOM NK-Domzale 1 - 1 NK Siroki Brijeg SIR NK Siroki Brijeg
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 FH Hafnarfjordhur HAF FH Hafnarfjordhur 0 - 0 Lahti LAH Lahti
Afgelopen

donderdag 26/07

Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Ufa KFU Ufa 0 - 0 NK-Domzale DOM NK-Domzale
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Ventspils VEN FK Ventspils 0 - 1 Bordeaux FCGB Bordeaux
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Viitorul Constanta CON Viitorul Constanta 2 - 2 Vitesse Arnhem SBVV Vitesse Arnhem
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Spartaks Jurmala JUR Spartaks Jurmala 6 - 0 SP La Fiorita FIO SP La Fiorita
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Tobol Kustanay TOBOL KUSTANAY Tobol Kustanay 2 - 1 Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Kairat Almaty KAL Kairat Almaty 2 - 0 AZ Alkmaar AZ AZ Alkmaar
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Rudar Velenje VEL Rudar Velenje 0 - 2 FCSB STE FCSB
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Balzan FC BAL Balzan FC 2 - 1 Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Hapoël Haïfa HAPOËL HAÏFA Hapoël Haïfa 1 - 1 FH Hafnarfjordhur HAF FH Hafnarfjordhur
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Torpedo Kutaisi KUT Torpedo Kutaisi 3 - 0 Vikingur Gota GOT Vikingur Gota
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Chikhura Sachkhere CHI Chikhura Sachkhere 0 - 0 NK Maribor NKM NK Maribor
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 F91 Dudelange F91 F91 Dudelange 2 - 1 Drita DRI Drita
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 RB Leipzig RBL RB Leipzig 4 - 0 BK Hacken BK HA BK Hacken
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Djurgardens IF DJU Djurgardens IF 1 - 1 Illichivets Mariupol IMAR Illichivets Mariupol
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar 1 - 1 Valletta FC VAL Valletta FC
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius 1 - 0 FC Vaduz FCV FC Vaduz
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Budapest Honvéd HON Budapest Honvéd 1 - 0 FC Progrès Niederkorn PRO FC Progrès Niederkorn
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia 3 - 0 Admira Wacker ADM Admira Wacker
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Maccabi Tel Aviv MTA Maccabi Tel Aviv 2 - 0 Radnicki Nis NIS Radnicki Nis
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia 5 - 0 FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Molde FK MOL Molde FK 3 - 0 KF Laci KF LA KF Laci
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Jagiellonia Bialystok JAG Jagiellonia Bialystok 1 - 0 Rio Ave RAFC Rio Ave
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk 1 - 1 Lech Poznan POZ Lech Poznan
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Dinamo Brest DIB Dinamo Brest 4 - 3 Atromitos FC ATROM Atromitos FC
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Linz ASK LINZ ASK Linz ASK 4 - 0 Lilleström LIL Lilleström
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Nordsjaelland FCN Nordsjaelland 1 - 0 AIK Solna AIK AIK Solna
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Olimpija Ljubjlana OL Olimpija Ljubjlana 5 - 1 Crusaders FC CRU Crusaders FC
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Gornik Zabrze GZ Gornik Zabrze 0 - 1 AS Trencin AST AS Trencin
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 B36 Torshavn B36 B36 Torshavn 0 - 2 Besiktas JK BES Besiktas JK
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 KRC Genk KRCG KRC Genk 5 - 0 Fola Esch FOL Fola Esch
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Sutjeska Niksic SUT FK Sutjeska Niksic 0 - 1 Alashkert FC ALA Alashkert FC
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 FC Santa Coloma STC FC Santa Coloma 1 - 0 Valur-Reykjavik VAL Valur-Reykjavik
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Hajduk Split HAJ Hajduk Split 1 - 0 Slavia Sofia SLAVI Slavia Sofia
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 New Saints TNS New Saints 2 - 1 Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 St. Gallen FCSG St. Gallen 2 - 1 Sarpsborg 08 S08 Sarpsborg 08
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Zeljeznicar Sarajevo ZEL Zeljeznicar Sarajevo 1 - 2 Apollon Limasol APL Apollon Limasol
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Atalanta Bergamo ABC Atalanta Bergamo 2 - 2 FK Sarajevo FKS FK Sarajevo
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Partizan PAR FK Partizan 1 - 0 FK Trakai TRA FK Trakai
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Hibernian Edimbourg HIBE Hibernian Edimbourg 3 - 2 Asteras Tripolis PAE A Asteras Tripolis
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Spartak Subotica SUB Spartak Subotica 2 - 0 Sparta Praag PRA Sparta Praag
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Dundalk DUN Dundalk 0 - 0 AEK Larnaka LAR AEK Larnaka
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Aberdeen FC ABE Aberdeen FC 1 - 1 Burnley FCB Burnley
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 NK Osijek  OSI NK Osijek  0 - 1 Rangers RAN Rangers
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 UMF Stjarnan STJ UMF Stjarnan 0 - 2 FC Kopenhagen KOP FC Kopenhagen
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 1 - 3 Dinamo Minsk MIN Dinamo Minsk
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 FC Sevilla SEV FC Sevilla 4 - 0 Újpest UJP Újpest
Afgelopen

dinsdag 31/07

Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan 1 - 0 Tobol Kustanay TOBOL KUSTANAY Tobol Kustanay
Afgelopen

woensdag 01/08

Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Fola Esch FOL Fola Esch 1 - 4 KRC Genk KRCG KRC Genk
Afgelopen

donderdag 02/08

Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Alashkert FC ALA Alashkert FC 0 - 0 FK Sutjeska Niksic SUT FK Sutjeska Niksic
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 KF Laci KF LA KF Laci 0 - 2 Molde FK MOL Molde FK
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 AS Trencin AST AS Trencin 4 - 1 Gornik Zabrze GZ Gornik Zabrze
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 AEK Larnaka LAR AEK Larnaka 4 - 0 Dundalk DUN Dundalk
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Dinamo Minsk MIN Dinamo Minsk 4 - 1
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn 2 - 0 Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Valletta FC VAL Valletta FC 1 - 2 HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Slavia Sofia SLAVI Slavia Sofia 2 - 3 Hajduk Split HAJ Hajduk Split
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FK Trakai TRA FK Trakai 1 - 1 FK Partizan PAR FK Partizan
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Lilleström LIL Lilleström 1 - 2 Linz ASK LINZ ASK Linz ASK
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 BK Hacken BK HA BK Hacken 1 - 1 RB Leipzig RBL RB Leipzig
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Sparta Praag PRA Sparta Praag 2 - 1 Spartak Subotica SUB Spartak Subotica
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Admira Wacker ADM Admira Wacker 1 - 3 CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Vaduz FCV FC Vaduz 1 - 1 Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Illichivets Mariupol IMAR Illichivets Mariupol 2 - 1 Djurgardens IF DJU Djurgardens IF
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 AIK Solna AIK AIK Solna 0 - 1 Nordsjaelland FCN Nordsjaelland
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps 1 - 1 New Saints TNS New Saints
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Apollon Limasol APL Apollon Limasol 3 - 1 Zeljeznicar Sarajevo ZEL Zeljeznicar Sarajevo
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Progrès Niederkorn PRO FC Progrès Niederkorn 2 - 0 Budapest Honvéd HON Budapest Honvéd
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Atromitos FC ATROM Atromitos FC 1 - 1 Dinamo Brest DIB Dinamo Brest
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava 3 - 1 Balzan FC BAL Balzan FC
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Asteras Tripolis PAE A Asteras Tripolis 1 - 1 Hibernian Edimbourg HIBE Hibernian Edimbourg
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Vitesse Arnhem SBVV Vitesse Arnhem 3 - 1 Viitorul Constanta CON Viitorul Constanta
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Vikingur Gota GOT Vikingur Gota 0 - 4 Torpedo Kutaisi KUT Torpedo Kutaisi
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Kopenhagen KOP FC Kopenhagen 5 - 0 UMF Stjarnan STJ UMF Stjarnan
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Besiktas JK BES Besiktas JK 6 - 0 B36 Torshavn B36 B36 Torshavn
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 NK Maribor NKM NK Maribor 2 - 0 Chikhura Sachkhere CHI Chikhura Sachkhere
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FK Sarajevo FKS FK Sarajevo 0 - 8 Atalanta Bergamo ABC Atalanta Bergamo
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FCSB STE FCSB 4 - 0 Rudar Velenje VEL Rudar Velenje
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 NK-Domzale DOM NK-Domzale 1 - 1 Ufa KFU Ufa
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Burnley FCB Burnley 3 - 1 Aberdeen FC ABE Aberdeen FC
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 AZ Alkmaar AZ AZ Alkmaar 2 - 1 Kairat Almaty KAL Kairat Almaty
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Rangers RAN Rangers 1 - 1 NK Osijek  OSI NK Osijek 
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Bordeaux FCGB Bordeaux 2 - 1 FK Ventspils VEN FK Ventspils
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 SP La Fiorita FIO SP La Fiorita 0 - 3 Spartaks Jurmala JUR Spartaks Jurmala
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Drita DRI Drita 1 - 1 F91 Dudelange F91 F91 Dudelange
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Lech Poznan POZ Lech Poznan 3 - 1 Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Sarpsborg 08 S08 Sarpsborg 08 1 - 0 St. Gallen FCSG St. Gallen
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Radnicki Nis NIS Radnicki Nis 2 - 2 Maccabi Tel Aviv MTA Maccabi Tel Aviv
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Újpest UJP Újpest 1 - 3 FC Sevilla SEV FC Sevilla
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Rio Ave RAFC Rio Ave 4 - 4 Jagiellonia Bialystok JAG Jagiellonia Bialystok
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Crusaders FC CRU Crusaders FC 1 - 1 Olimpija Ljubjlana OL Olimpija Ljubjlana
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FH Hafnarfjordhur HAF FH Hafnarfjordhur 0 - 1 Hapoël Haïfa HAPOËL HAÏFA Hapoël Haïfa
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Valur-Reykjavik VAL Valur-Reykjavik 3 - 0 FC Santa Coloma STC FC Santa Coloma
Afgelopen

dinsdag 07/08

Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan 0 - 0 Maccabi Tel Aviv MTA Maccabi Tel Aviv
Afgelopen

donderdag 09/08

Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Ufa KFU Ufa 2 - 1 FC Progrès Niederkorn PRO FC Progrès Niederkorn
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Hapoël Haïfa HAPOËL HAÏFA Hapoël Haïfa 1 - 4 Atalanta Bergamo ABC Atalanta Bergamo
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Alashkert FC ALA Alashkert FC 0 - 2 CFR Cluj CFR CFR Cluj
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Spartaks Jurmala JUR Spartaks Jurmala 0 - 1 FK Suduva SUD FK Suduva
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 RB Leipzig RBL RB Leipzig 3 - 1 Universitatea Craiova UCR Universitatea Craiova
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol 1 - 0 Valur-Reykjavik VAL Valur-Reykjavik
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Illichivets Mariupol IMAR Illichivets Mariupol 1 - 3 Bordeaux FCGB Bordeaux
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva 2 - 2 Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Torpedo Kutaisi KUT Torpedo Kutaisi 5 - 2 KF Kukësi KUK KF Kukësi
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Sturm Graz STU Sturm Graz 0 - 2 AEK Larnaka LAR AEK Larnaka
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 PFK Ludogorets PFC PFK Ludogorets 1 - 0 HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Apollon Limasol APL Apollon Limasol 4 - 0 Dinamo Brest DIB Dinamo Brest
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 AS Trencin AST AS Trencin 4 - 0 Feyenoord FEY Feyenoord
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Sigma Olomouc SO Sigma Olomouc 2 - 0 Kairat Almaty KAL Kairat Almaty
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Dinamo Minsk MIN Dinamo Minsk 4 - 0 Zenit ZEN Zenit
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Jagiellonia Bialystok JAG Jagiellonia Bialystok 0 - 1 KAA Gent KAAG KAA Gent
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia 1 - 2 FC Kopenhagen KOP FC Kopenhagen
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Nordsjaelland FCN Nordsjaelland 1 - 2 FK Partizan PAR FK Partizan
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Istanbul BB IBB Istanbul BB 0 - 0 Burnley FCB Burnley
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Olympiakos Piraeus OLY Olympiakos Piraeus 4 - 0 Fc Luzern LUZ Fc Luzern
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 KRC Genk KRCG KRC Genk 2 - 0 Lech Poznan POZ Lech Poznan
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Vitesse Arnhem SBVV Vitesse Arnhem 0 - 1 FC Basel FCB FC Basel
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Besiktas JK BES Besiktas JK 1 - 0 Linz ASK LINZ ASK Linz ASK
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Olimpija Ljubjlana OL Olimpija Ljubjlana 3 - 0 HJK Helsinki HJK HJK Helsinki
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Zorya Luhansk ZOR Zorya Luhansk 1 - 1 Sporting Braga SCB Sporting Braga
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Cork City FC CCY Cork City FC 0 - 2 Rosenborg ROS Rosenborg
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Hibernian Edimbourg HIBE Hibernian Edimbourg 0 - 0 Molde FK MOL Molde FK
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 New Saints TNS New Saints 0 - 2 Midtjylland FCM Midtjylland
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Rangers RAN Rangers 3 - 1 NK Maribor NKM NK Maribor
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Hajduk Split HAJ Hajduk Split 0 - 0 FCSB STE FCSB
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Sarpsborg 08 S08 Sarpsborg 08 1 - 1 NK Rijeka NKR NK Rijeka
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Spartak Subotica SUB Spartak Subotica 0 - 2 Brøndby IF BIF Brøndby IF
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Legia Warschau LEG Legia Warschau 1 - 2 F91 Dudelange F91 F91 Dudelange
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava 2 - 1 Rapid Wien RAP Rapid Wien
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 FC Sevilla SEV FC Sevilla 1 - 0 Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
Afgelopen

donderdag 16/08

Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Kairat Almaty KAL Kairat Almaty 1 - 2 Sigma Olomouc SO Sigma Olomouc
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Progrès Niederkorn PRO FC Progrès Niederkorn 2 - 2 Ufa KFU Ufa
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 AEK Larnaka LAR AEK Larnaka 5 - 0 Sturm Graz STU Sturm Graz
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 HJK Helsinki HJK HJK Helsinki 1 - 4 Olimpija Ljubjlana OL Olimpija Ljubjlana
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Kopenhagen KOP FC Kopenhagen 2 - 1 CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Universitatea Craiova UCR Universitatea Craiova 1 - 1 RB Leipzig RBL RB Leipzig
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 FK Suduva SUD FK Suduva 0 - 0 Spartaks Jurmala JUR Spartaks Jurmala
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Molde FK MOL Molde FK 3 - 0 Hibernian Edimbourg HIBE Hibernian Edimbourg
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius 0 - 5 FC Sevilla SEV FC Sevilla
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia 3 - 1 Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Midtjylland FCM Midtjylland 3 - 1 New Saints TNS New Saints
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 CFR Cluj CFR CFR Cluj 5 - 0 Alashkert FC ALA Alashkert FC
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 KF Kukësi KUK KF Kukësi 2 - 0 Torpedo Kutaisi KUT Torpedo Kutaisi
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Zenit ZEN Zenit 8 - 1 Dinamo Minsk MIN Dinamo Minsk
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Maccabi Tel Aviv MTA Maccabi Tel Aviv 2 - 1 Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Fc Luzern LUZ Fc Luzern 1 - 3 Olympiakos Piraeus OLY Olympiakos Piraeus
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Dinamo Brest DIB Dinamo Brest 1 - 0 Apollon Limasol APL Apollon Limasol
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Linz ASK LINZ ASK Linz ASK 2 - 1 Besiktas JK BES Besiktas JK
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar 1 - 1 PFK Ludogorets PFC PFK Ludogorets
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Brøndby IF BIF Brøndby IF 2 - 1 Spartak Subotica SUB Spartak Subotica
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Basel FCB FC Basel 1 - 0 Vitesse Arnhem SBVV Vitesse Arnhem
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Atalanta Bergamo ABC Atalanta Bergamo 2 - 0 Hapoël Haïfa HAPOËL HAÏFA Hapoël Haïfa
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 F91 Dudelange F91 F91 Dudelange 2 - 2 Legia Warschau LEG Legia Warschau
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Lech Poznan POZ Lech Poznan 1 - 2 KRC Genk KRCG KRC Genk
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 NK Maribor NKM NK Maribor 0 - 0 Rangers RAN Rangers
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 KAA Gent KAAG KAA Gent 3 - 1 Jagiellonia Bialystok JAG Jagiellonia Bialystok
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Feyenoord FEY Feyenoord 1 - 1 AS Trencin AST AS Trencin
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 FK Partizan PAR FK Partizan 3 - 2 Nordsjaelland FCN Nordsjaelland
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Rapid Wien RAP Rapid Wien 4 - 0 Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 FCSB STE FCSB 2 - 1 Hajduk Split HAJ Hajduk Split
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 NK Rijeka NKR NK Rijeka 0 - 1 Sarpsborg 08 S08 Sarpsborg 08
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Bordeaux FCGB Bordeaux 2 - 1 Illichivets Mariupol IMAR Illichivets Mariupol
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Rosenborg ROS Rosenborg 3 - 0 Cork City FC CCY Cork City FC
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Burnley FCB Burnley 1 - 0 Istanbul BB IBB Istanbul BB
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Valur-Reykjavik VAL Valur-Reykjavik 2 - 1 Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Sporting Braga SCB Sporting Braga 2 - 2 Zorya Luhansk ZOR Zorya Luhansk
Afgelopen

donderdag 23/08

Play-offs - Speeldag 1 Torpedo Kutaisi KUT Torpedo Kutaisi 0 - 1 PFK Ludogorets PFC PFK Ludogorets
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 Zenit ZEN Zenit 3 - 1 Molde FK MOL Molde FK
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 AS Trencin AST AS Trencin 1 - 1 AEK Larnaka LAR AEK Larnaka
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 FK Suduva SUD FK Suduva 1 - 1 Celtic FC CFC Celtic FC
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol 1 - 0 FK Qarabag FKQ FK Qarabag
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia 1 - 0 FC Astana AST FC Astana
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 Sigma Olomouc SO Sigma Olomouc 0 - 1 FC Sevilla SEV FC Sevilla
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 Sarpsborg 08 S08 Sarpsborg 08 3 - 1 Maccabi Tel Aviv MTA Maccabi Tel Aviv
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 Malmö FF MFF Malmö FF 2 - 2 Midtjylland FCM Midtjylland
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 F91 Dudelange F91 F91 Dudelange 2 - 0 CFR Cluj CFR CFR Cluj
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 Atalanta Bergamo ABC Atalanta Bergamo 0 - 0 FC Kopenhagen KOP FC Kopenhagen
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 Olympiakos Piraeus OLY Olympiakos Piraeus 3 - 1 Burnley FCB Burnley
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 FC Basel FCB FC Basel 3 - 2 Apollon Limasol APL Apollon Limasol
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 Zorya Luhansk ZOR Zorya Luhansk 0 - 0 RB Leipzig RBL RB Leipzig
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 Olimpija Ljubjlana OL Olimpija Ljubjlana 0 - 2 Spartak-Trnava TRN Spartak-Trnava
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 FK Partizan PAR FK Partizan 1 - 1 Besiktas JK BES Besiktas JK
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 KRC Genk KRCG KRC Genk 5 - 2 Brøndby IF BIF Brøndby IF
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 Rapid Wien RAP Rapid Wien 3 - 1 FCSB STE FCSB
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 Rangers RAN Rangers 1 - 0 Ufa KFU Ufa
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 Rosenborg ROS Rosenborg 3 - 1 Shkendija SHK Shkendija
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 KAA Gent KAAG KAA Gent 0 - 0 Bordeaux FCGB Bordeaux
Afgelopen

donderdag 30/08

Play-offs - Speeldag 2 Ufa KFU Ufa 1 - 1 Rangers RAN Rangers
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 2 FC Astana AST FC Astana 1 - 0 Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 2 AEK Larnaka LAR AEK Larnaka 3 - 0 AS Trencin AST AS Trencin
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 2 FC Kopenhagen KOP FC Kopenhagen 0 - 0 Atalanta Bergamo ABC Atalanta Bergamo
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 2 RB Leipzig RBL RB Leipzig