donderdag 27/06

Voorronde - Speeldag 1 FC Progrès Niederkorn PRO FC Progrès Niederkorn 1 - 0 Cardiff Metropolitan University CMU Cardiff Metropolitan University
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 1 Barry Town BARRY TOWN Barry Town 0 - 0 Cliftonville CLI Cliftonville
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 1 Sant Julia SAN Sant Julia 3 - 2 Europa FC EFC Europa FC
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 1 Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik 5 - 1 SP Tre Fiori FIORI SP Tre Fiori
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 1 Ballymena United BAL Ballymena United 2 - 0 NSI Runavik RUN NSI Runavik
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 1 SP La Fiorita FIO SP La Fiorita 0 - 1 Engordany ENG Engordany
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 1 Prishtina PRI Prishtina 1 - 1 St Joseph’s JOS St Joseph’s
Afgelopen

dinsdag 02/07

Voorronde - Speeldag 2 St Joseph’s JOS St Joseph’s 2 - 0 Prishtina PRI Prishtina
Afgelopen

donderdag 04/07

Voorronde - Speeldag 2 Cardiff Metropolitan University CMU Cardiff Metropolitan University 2 - 1 FC Progrès Niederkorn PRO FC Progrès Niederkorn
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 2 Engordany ENG Engordany 2 - 1 SP La Fiorita FIO SP La Fiorita
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 2 NSI Runavik RUN NSI Runavik 0 - 0 Ballymena United BAL Ballymena United
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 2 Europa FC EFC Europa FC 4 - 0 Sant Julia SAN Sant Julia
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 2 SP Tre Fiori FIORI SP Tre Fiori 0 - 4 Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 2 Cliftonville CLI Cliftonville 4 - 0 Barry Town BARRY TOWN Barry Town
Afgelopen

dinsdag 09/07

Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 St Joseph’s JOS St Joseph’s 0 - 4 Rangers RAN Rangers
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Gzira United GZIRA UNITED Gzira United 0 - 2 Hajduk Split HAJ Hajduk Split
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia 4 - 0 OFK Titograd MLA OFK Titograd
Afgelopen

woensdag 10/07

Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 AS Jeunesse-Esch ESC AS Jeunesse-Esch 0 - 0 Tobol Kustanay TOBOL KUSTANAY Tobol Kustanay
Afgelopen

donderdag 11/07

Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan 3 - 3 Shkupi SHK Shkupi
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Ordabasy Chymkent ORD Ordabasy Chymkent 1 - 0 Torpedo Kutaisi KUT Torpedo Kutaisi
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Ventspils VEN FK Ventspils 3 - 0 Teuta Durres TEU Teuta Durres
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Alashkert FC ALA Alashkert FC 3 - 1 Makedonija Skopje MAKEDONIJA SKOPJE Makedonija Skopje
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 KF Laci KF LA KF Laci 1 - 1 Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 AEK Larnaka LAR AEK Larnaka 1 - 0 Petrocub Hincesti PET Petrocub Hincesti
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Buducnost Podgorica POD Buducnost Podgorica 2 - 0 Trans Narva TRA Trans Narva
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 KuPS KUPS KuPS 2 - 0 Vitebsk VIT Vitebsk
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Radnicki Nis NIS Radnicki Nis 0 - 2 FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Sabail FK SAB Sabail FK 2 - 3 Universitatea Craiova UCR Universitatea Craiova
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Levski Sofia LEV Levski Sofia 2 - 0 Ruzomberok RUZ Ruzomberok
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Balzan FC BAL Balzan FC 3 - 4 NK-Domzale DOM NK-Domzale
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Riteriai RIT Riteriai 1 - 1 Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Maccabi Haifa HAI Maccabi Haifa 2 - 0 NS Mura MUR NS Mura
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Crusaders FC CRU Crusaders FC 2 - 0 B36 Torshavn B36 B36 Torshavn
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Brøndby IF BIF Brøndby IF 4 - 1 FC Inter Turku TURKU FC Inter Turku
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Malmö FF MFF Malmö FF 7 - 0 Ballymena United BAL Ballymena United
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Molde FK MOL Molde FK 7 - 1 KR Reykjavík REY KR Reykjavík
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Debreceni VSC DEB Debreceni VSC 3 - 0 KF Kukësi KUK KF Kukësi
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Brann Bergen BRA Brann Bergen 2 - 2 Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Radnik Bijeljina RAD Radnik Bijeljina 2 - 0 Spartak-Trnava TRN Spartak-Trnava
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou 3 - 0 Speranta Nisporeni NIS Speranta Nisporeni
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Liepaja LIE FK Liepaja 1 - 1 Dinamo Minsk MIN Dinamo Minsk
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Akademija Pandev AKP Akademija Pandev 0 - 3 HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk 1 - 0 Hibernians FC HIB Hibernians FC
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Dinamo Tbilisi DTB Dinamo Tbilisi 6 - 0 Engordany ENG Engordany
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Stumbras STU Stumbras 0 - 2 Apollon Limasol APL Apollon Limasol
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Fola Esch FOL Fola Esch 1 - 2 Chikhura Sachkhere CHI Chikhura Sachkhere
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Olympja Ljubljana OLI Olympja Ljubljana 2 - 3 RFS RFS RFS
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Connah's Quay Nomads CQN Connah's Quay Nomads 1 - 2 Kilmarnock KIL Kilmarnock
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 1 - 1 Cracovia CRACO Cracovia
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Zeta Golubovci ZET FK Zeta Golubovci 1 - 5 Fehervar FEHERVAR Fehervar
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Cukaricki Belgrade CB Cukaricki Belgrade 3 - 0 Banants Erevan B.V Banants Erevan
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 FCSB STE FCSB 2 - 0 Milsami MIL Milsami
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Europa FC EFC Europa FC 0 - 0 Legia Warschau LEG Legia Warschau
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Aberdeen FC ABE Aberdeen FC 2 - 1 RoPS ROPS RoPS
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Saint Patrick's PAT Saint Patrick's 0 - 2 Norrkoping NOR Norrkoping
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Cork City FC CCY Cork City FC 0 - 2 FC Progrès Niederkorn PRO FC Progrès Niederkorn
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Cliftonville CLI Cliftonville 0 - 1 FK Haugesund FKH FK Haugesund
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 NK Siroki Brijeg SIR NK Siroki Brijeg 1 - 2 Kairat Almaty KAL Kairat Almaty
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Budapest Honvéd HON Budapest Honvéd 3 - 1 Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 UMF Stjarnan STJ UMF Stjarnan 2 - 1 Levadia Tallinn LEV Levadia Tallinn
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Breioablik BREIO Breioablik 0 - 0 FC Vaduz FCV FC Vaduz
Afgelopen

dinsdag 16/07

Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Banants Erevan B.V Banants Erevan 0 - 5 Cukaricki Belgrade CB Cukaricki Belgrade
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik 0 - 0 Riteriai RIT Riteriai
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 OFK Titograd MLA OFK Titograd 0 - 0 CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia
Afgelopen

woensdag 17/07

Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Chikhura Sachkhere CHI Chikhura Sachkhere 2 - 1 Fola Esch FOL Fola Esch
Afgelopen

donderdag 18/07

Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Tobol Kustanay TOBOL KUSTANAY Tobol Kustanay 1 - 1 AS Jeunesse-Esch ESC AS Jeunesse-Esch
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Makedonija Skopje MAKEDONIJA SKOPJE Makedonija Skopje 0 - 3 Alashkert FC ALA Alashkert FC
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Kairat Almaty KAL Kairat Almaty 2 - 1 NK Siroki Brijeg SIR NK Siroki Brijeg
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Teuta Durres TEU Teuta Durres 1 - 0 FK Ventspils VEN FK Ventspils
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Inter Turku TURKU FC Inter Turku 2 - 0 Brøndby IF BIF Brøndby IF
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 RoPS ROPS RoPS 1 - 2 Aberdeen FC ABE Aberdeen FC
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Levadia Tallinn LEV Levadia Tallinn 3 - 2 UMF Stjarnan STJ UMF Stjarnan
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 RFS RFS RFS 0 - 2 Olympja Ljubljana OLI Olympja Ljubljana
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Universitatea Craiova UCR Universitatea Craiova 3 - 2 Sabail FK SAB Sabail FK
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Dinamo Minsk MIN Dinamo Minsk 1 - 2 FK Liepaja LIE FK Liepaja
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Ruzomberok RUZ Ruzomberok 0 - 2 Levski Sofia LEV Levski Sofia
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Apollon Limasol APL Apollon Limasol 4 - 0 Stumbras STU Stumbras
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar 3 - 0 Akademija Pandev AKP Akademija Pandev
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius 1 - 1 Budapest Honvéd HON Budapest Honvéd
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Milsami MIL Milsami 1 - 2 FCSB STE FCSB
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Speranta Nisporeni NIS Speranta Nisporeni 0 - 6 Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Cracovia CRACO Cracovia 2 - 2
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Vaduz FCV FC Vaduz 2 - 1 Breioablik BREIO Breioablik
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 FK Haugesund FKH FK Haugesund 5 - 1 Cliftonville CLI Cliftonville
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Torpedo Kutaisi KUT Torpedo Kutaisi 0 - 2 Ordabasy Chymkent ORD Ordabasy Chymkent
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Petrocub Hincesti PET Petrocub Hincesti 0 - 1 AEK Larnaka LAR AEK Larnaka
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Progrès Niederkorn PRO FC Progrès Niederkorn 1 - 2 Cork City FC CCY Cork City FC
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Engordany ENG Engordany 0 - 1 Dinamo Tbilisi DTB Dinamo Tbilisi
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva 1 - 0 KF Laci KF LA KF Laci
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 KF Kukësi KUK KF Kukësi 1 - 1 Debreceni VSC DEB Debreceni VSC
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Fehervar FEHERVAR Fehervar 0 - 0 FK Zeta Golubovci ZET FK Zeta Golubovci
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Hibernians FC HIB Hibernians FC 0 - 1 Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 B36 Torshavn B36 B36 Torshavn 2 - 3 Crusaders FC CRU Crusaders FC
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Norrkoping NOR Norrkoping 2 - 1 Saint Patrick's PAT Saint Patrick's
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Hajduk Split HAJ Hajduk Split 1 - 3 Gzira United GZIRA UNITED Gzira United
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 NS Mura MUR NS Mura 2 - 3 Maccabi Haifa HAI Maccabi Haifa
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Vitebsk VIT Vitebsk 1 - 1 KuPS KUPS KuPS
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Shkupi SHK Shkupi 1 - 2 Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 NK-Domzale DOM NK-Domzale 1 - 0 Balzan FC BAL Balzan FC
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Ballymena United BAL Ballymena United 0 - 4 Malmö FF MFF Malmö FF
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Rangers RAN Rangers 6 - 0 St Joseph’s JOS St Joseph’s
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Kilmarnock KIL Kilmarnock 0 - 2 Connah's Quay Nomads CQN Connah's Quay Nomads
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Trans Narva TRA Trans Narva 1 - 4 Buducnost Podgorica POD Buducnost Podgorica
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn 2 - 2 Radnicki Nis NIS Radnicki Nis
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Spartak-Trnava TRN Spartak-Trnava 3 - 0 Radnik Bijeljina RAD Radnik Bijeljina
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 KR Reykjavík REY KR Reykjavík 0 - 0 Molde FK MOL Molde FK
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers 2 - 1 Brann Bergen BRA Brann Bergen
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Legia Warschau LEG Legia Warschau 3 - 0 Europa FC EFC Europa FC
Afgelopen

dinsdag 23/07

Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Ararat-Armenia ARA Ararat-Armenia 2 - 0 Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 HB Torshavn HB TORSHAVN HB Torshavn 2 - 2 Linfield LIN Linfield
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Shkendija SHK Shkendija 1 - 2 F91 Dudelange F91 F91 Dudelange
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 FC Santa Coloma STC FC Santa Coloma 0 - 0 FC Astana AST FC Astana
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 SP Tre Penne PEN SP Tre Penne 0 - 5 FK Suduva SUD FK Suduva
Afgelopen

woensdag 24/07

Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava 2 - 1 Feronikeli KFF Feronikeli
Afgelopen

donderdag 25/07

Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan 2 - 1 FK Jablonec JAB FK Jablonec
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Ventspils VEN FK Ventspils 4 - 0 Gzira United GZIRA UNITED Gzira United
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Qabala QAB FK Qabala 0 - 2 Dinamo Tbilisi DTB Dinamo Tbilisi
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Partizani Tirana PAR Partizani Tirana 0 - 1 Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 AEK Larnaka LAR AEK Larnaka 3 - 0 Levski Sofia LEV Levski Sofia
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 FC Utrecht FCU FC Utrecht 1 - 1 HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Chikhura Sachkhere CHI Chikhura Sachkhere 1 - 1 Aberdeen FC ABE Aberdeen FC
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Budapest Honvéd HON Budapest Honvéd 0 - 0 Universitatea Craiova UCR Universitatea Craiova
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Molde FK MOL Molde FK 0 - 0 Cukaricki Belgrade CB Cukaricki Belgrade
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Mlada Boleslav MAD Mlada Boleslav 1 - 1 Ordabasy Chymkent ORD Ordabasy Chymkent
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Alashkert FC ALA Alashkert FC 0 - 3 FCSB STE FCSB
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk 2 - 0 Esbjerg FB EFB Esbjerg FB
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Haugesund FKH FK Haugesund 2 - 0 Sturm Graz STU Sturm Graz
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn 1 - 2 Frankfurt FFM Frankfurt
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Arsenal Tula ATUL Arsenal Tula 0 - 1 Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Lechia Gdansk KSL Lechia Gdansk 2 - 1 Brøndby IF BIF Brøndby IF
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Malatyaspor MAL Malatyaspor 2 - 2 Olympja Ljubljana OLI Olympja Ljubljana
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva 2 - 0 Kairat Almaty KAL Kairat Almaty
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia 1 - 0 NK Osijek  OSI NK Osijek 
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Connah's Quay Nomads CQN Connah's Quay Nomads 0 - 1 FK Partizan PAR FK Partizan
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Lokomotiv Plovdiv LP Lokomotiv Plovdiv 2 - 0 Spartak-Trnava TRN Spartak-Trnava
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 JK Kalju / Videoton FC KAL/VID JK Kalju / Videoton FC 1 - 0 FC Vaduz FCV FC Vaduz
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Norrkoping NOR Norrkoping 2 - 0 FK Liepaja LIE FK Liepaja
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Piast Gliwice PIA Piast Gliwice 3 - 2 Riga RIG Riga
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Fc Luzern LUZ Fc Luzern 1 - 0 Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 KAA Gent KAAG KAA Gent 6 - 3 Viitorul Constanta CON Viitorul Constanta
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 AZ Alkmaar AZ AZ Alkmaar 0 - 0 BK Hacken BK HA BK Hacken
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Aris Salonique ARIS Aris Salonique 0 - 0 AEL Limasol AEL AEL Limasol
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 AS Jeunesse-Esch ESC AS Jeunesse-Esch 0 - 1 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 1 - 2 Atromitos FC ATROM Atromitos FC
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Strasbourg STR Strasbourg 3 - 1 Maccabi Haifa HAI Maccabi Haifa
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Wolverhampton Wanderers WW Wolverhampton Wanderers 2 - 0 Crusaders FC CRU Crusaders FC
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Rangers RAN Rangers 2 - 0 FC Progrès Niederkorn PRO FC Progrès Niederkorn
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 NK-Domzale DOM NK-Domzale 2 - 2 Malmö FF MFF Malmö FF
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Buducnost Podgorica POD Buducnost Podgorica 1 - 3 Zorya Luhansk ZOR Zorya Luhansk
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Legia Warschau LEG Legia Warschau 1 - 0 KuPS KUPS KuPS
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Torino TFC Torino 3 - 0 Debreceni VSC DEB Debreceni VSC
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Espanyol RCD Espanyol 4 - 0 UMF Stjarnan STJ UMF Stjarnan
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers 2 - 1 Apollon Limasol APL Apollon Limasol
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Valur-Reykjavik VAL Valur-Reykjavik 1 - 1 PFK Ludogorets PFC PFK Ludogorets
Afgelopen

dinsdag 30/07

Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps 1 - 2 Ararat-Armenia ARA Ararat-Armenia
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FK Suduva SUD FK Suduva 5 - 0 SP Tre Penne PEN SP Tre Penne
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 F91 Dudelange F91 F91 Dudelange 1 - 1 Shkendija SHK Shkendija
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Feronikeli KFF Feronikeli 0 - 2 Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
Afgelopen

woensdag 31/07

Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Cukaricki Belgrade CB Cukaricki Belgrade 1 - 3 Molde FK MOL Molde FK
Afgelopen

donderdag 01/08

Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Astana AST FC Astana 4 - 1 FC Santa Coloma STC FC Santa Coloma
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Ordabasy Chymkent ORD Ordabasy Chymkent 2 - 3 Mlada Boleslav MAD Mlada Boleslav
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Kairat Almaty KAL Kairat Almaty 1 - 1 Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Viitorul Constanta CON Viitorul Constanta 2 - 1 KAA Gent KAAG KAA Gent
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Zorya Luhansk ZOR Zorya Luhansk 1 - 0 Buducnost Podgorica POD Buducnost Podgorica
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Universitatea Craiova UCR Universitatea Craiova 1 - 0 Budapest Honvéd HON Budapest Honvéd
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Levski Sofia LEV Levski Sofia 0 - 4 AEK Larnaka LAR AEK Larnaka
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 BK Hacken BK HA BK Hacken 0 - 3 AZ Alkmaar AZ AZ Alkmaar
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Riga RIG Riga 2 - 1 Piast Gliwice PIA Piast Gliwice
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Debreceni VSC DEB Debreceni VSC 1 - 4 Torino TFC Torino
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou 3 - 0 Arsenal Tula ATUL Arsenal Tula
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik 0 - 1 Fc Luzern LUZ Fc Luzern
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 AEL Limasol AEL AEL Limasol 0 - 1 Aris Salonique ARIS Aris Salonique
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Atromitos FC ATROM Atromitos FC 3 - 2
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FK Liepaja LIE FK Liepaja 0 - 1 Norrkoping NOR Norrkoping
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Vaduz FCV FC Vaduz 2 - 0 JK Kalju / Videoton FC KAL/VID JK Kalju / Videoton FC
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Malmö FF MFF Malmö FF 3 - 2 NK-Domzale DOM NK-Domzale
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Maccabi Haifa HAI Maccabi Haifa 2 - 1 Strasbourg STR Strasbourg
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FK Jablonec JAB FK Jablonec 0 - 0 Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Dinamo Tbilisi DTB Dinamo Tbilisi 3 - 0 FK Qabala QAB FK Qabala
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol 1 - 1 Partizani Tirana PAR Partizani Tirana
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar 2 - 1 FC Utrecht FCU FC Utrecht
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 KuPS KUPS KuPS 0 - 0 Legia Warschau LEG Legia Warschau
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Apollon Limasol APL Apollon Limasol 3 - 1 Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Brøndby IF BIF Brøndby IF 4 - 1 Lechia Gdansk KSL Lechia Gdansk
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Progrès Niederkorn PRO FC Progrès Niederkorn 0 - 0 Rangers RAN Rangers
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 PFK Ludogorets PFC PFK Ludogorets 4 - 0 Valur-Reykjavik VAL Valur-Reykjavik
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Esbjerg FB EFB Esbjerg FB 0 - 0 Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Gzira United GZIRA UNITED Gzira United 2 - 2 FK Ventspils VEN FK Ventspils
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Olympja Ljubljana OLI Olympja Ljubljana 0 - 1 Malatyaspor MAL Malatyaspor
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FCSB STE FCSB 2 - 3 Alashkert FC ALA Alashkert FC
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Sturm Graz STU Sturm Graz 2 - 1 FK Haugesund FKH FK Haugesund
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Frankfurt FFM Frankfurt 2 - 1 FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Linfield LIN Linfield 1 - 0 HB Torshavn HB TORSHAVN HB Torshavn
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Aberdeen FC ABE Aberdeen FC 5 - 0 Chikhura Sachkhere CHI Chikhura Sachkhere
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 NK Osijek  OSI NK Osijek  1 - 1 CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Spartak-Trnava TRN Spartak-Trnava 3 - 1 Lokomotiv Plovdiv LP Lokomotiv Plovdiv
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Crusaders FC CRU Crusaders FC 1 - 4 Wolverhampton Wanderers WW Wolverhampton Wanderers
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FK Partizan PAR FK Partizan 3 - 0 Connah's Quay Nomads CQN Connah's Quay Nomads
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes 4 - 0 AS Jeunesse-Esch ESC AS Jeunesse-Esch
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 UMF Stjarnan STJ UMF Stjarnan 1 - 3 Espanyol RCD Espanyol
Afgelopen

dinsdag 06/08

Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Ararat-Armenia ARA Ararat-Armenia 1 - 2 Saburtalo Tbilisi SAB Saburtalo Tbilisi
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Riga RIG Riga 1 - 1 HJK Helsinki HJK HJK Helsinki
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Sutjeska Niksic SUT FK Sutjeska Niksic 1 - 2 Linfield LIN Linfield
Afgelopen

woensdag 07/08

Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava 1 - 0 Dundalk DUN Dundalk
Afgelopen

donderdag 08/08

Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 FC Astana AST FC Astana 5 - 1 Valletta FC VAL Valletta FC
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 AEK Larnaka LAR AEK Larnaka 1 - 1 KAA Gent KAAG KAA Gent
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan 0 - 4 Wolverhampton Wanderers WW Wolverhampton Wanderers
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Sparta Praag PRA Sparta Praag 2 - 2 Trabzonspor TRA Trabzonspor
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Universitatea Craiova UCR Universitatea Craiova 0 - 2 AEK Athene AEK AEK Athene
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Brøndby IF BIF Brøndby IF 2 - 4 Sporting Braga SCB Sporting Braga
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Ventspils VEN FK Ventspils 0 - 3 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Molde FK MOL Molde FK 3 - 0 Aris Salonique ARIS Aris Salonique
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou 2 - 2 Bnei Yehuda BNY Bnei Yehuda
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 FC Thun THO FC Thun 2 - 3 Spartak Moscou SPA Spartak Moscou
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Mariupol IMAR Mariupol 0 - 0 AZ Alkmaar AZ AZ Alkmaar
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Malmö FF MFF Malmö FF 3 - 0 HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol 1 - 2 AIK Solna AIK AIK Solna
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Haugesund FKH FK Haugesund 0 - 1 PSV PSV PSV
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Royal Antwerp ANT Royal Antwerp 1 - 0 Viktoria Pilsen PLZ Viktoria Pilsen
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 PFK Ludogorets PFC PFK Ludogorets 5 - 0 New Saints TNS New Saints
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Feyenoord FEY Feyenoord 4 - 0 Dinamo Tbilisi DTB Dinamo Tbilisi
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Lokomotiv Plovdiv LP Lokomotiv Plovdiv 0 - 1 Strasbourg STR Strasbourg
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Maccabi Tel Aviv MTA Maccabi Tel Aviv 1 - 2 FK Suduva SUD FK Suduva
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia 1 - 1 Zorya Luhansk ZOR Zorya Luhansk
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Sarajevo FKS FK Sarajevo 1 - 2 BATE Borisov BATE BATE Borisov
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 NK Rijeka NKR NK Rijeka 2 - 0 Aberdeen FC ABE Aberdeen FC
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 F91 Dudelange F91 F91 Dudelange 3 - 1 JK Nõmme Kalju NOM JK Nõmme Kalju
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Midtjylland FCM Midtjylland 2 - 4 Rangers RAN Rangers
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Norrkoping NOR Norrkoping 1 - 1 Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 FCSB STE FCSB 0 - 0 Mlada Boleslav MAD Mlada Boleslav
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Austria Wien FAW Austria Wien 1 - 2 Apollon Limasol APL Apollon Limasol
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 FC Vaduz FCV FC Vaduz 0 - 5 Frankfurt FFM Frankfurt
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Torino TFC Torino 5 - 0 Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Legia Warschau LEG Legia Warschau 0 - 0 Atromitos FC ATROM Atromitos FC
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Partizan PAR FK Partizan 3 - 1 Malatyaspor MAL Malatyaspor
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Fc Luzern LUZ Fc Luzern 0 - 3 Espanyol RCD Espanyol
Afgelopen

dinsdag 13/08

Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 JK Nõmme Kalju NOM JK Nõmme Kalju 0 - 1 F91 Dudelange F91 F91 Dudelange
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Linfield LIN Linfield 3 - 2 FK Sutjeska Niksic SUT FK Sutjeska Niksic
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Dundalk DUN Dundalk 1 - 3 Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
Afgelopen

woensdag 14/08

Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes 6 - 0 FK Ventspils VEN FK Ventspils
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Saburtalo Tbilisi SAB Saburtalo Tbilisi 0 - 2 Ararat-Armenia ARA Ararat-Armenia
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Atromitos FC ATROM Atromitos FC 0 - 2 Legia Warschau LEG Legia Warschau
Afgelopen

donderdag 15/08

Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 HJK Helsinki HJK HJK Helsinki 2 - 2 Riga RIG Riga
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Dinamo Tbilisi DTB Dinamo Tbilisi 1 - 1 Feyenoord FEY Feyenoord
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Spartak Moscou SPA Spartak Moscou 2 - 1 FC Thun THO FC Thun
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 BATE Borisov BATE BATE Borisov 0 - 0 FK Sarajevo FKS FK Sarajevo
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar 1 - 0 Malmö FF MFF Malmö FF
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Bnei Yehuda BNY Bnei Yehuda 2 - 1 Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 FK Suduva SUD FK Suduva 2 - 1 Maccabi Tel Aviv MTA Maccabi Tel Aviv
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Apollon Limasol APL Apollon Limasol 3 - 1 Austria Wien FAW Austria Wien
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk 1 - 1 Torino TFC Torino
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 AIK Solna AIK AIK Solna 1 - 1 Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Zorya Luhansk ZOR Zorya Luhansk 1 - 0 CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Malatyaspor MAL Malatyaspor 1 - 0 FK Partizan PAR FK Partizan
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Mlada Boleslav MAD Mlada Boleslav 0 - 1 FCSB STE FCSB
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Trabzonspor TRA Trabzonspor 2 - 1 Sparta Praag PRA Sparta Praag
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 New Saints TNS New Saints 0 - 4 PFK Ludogorets PFC PFK Ludogorets
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva 3 - 1 Norrkoping NOR Norrkoping
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 AEK Athene AEK AEK Athene 1 - 1 Universitatea Craiova UCR Universitatea Craiova
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Valletta FC VAL Valletta FC 0 - 4 FC Astana AST FC Astana
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Viktoria Pilsen PLZ Viktoria Pilsen 2 - 1 Royal Antwerp ANT Royal Antwerp
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 KAA Gent KAAG KAA Gent 3 - 0 AEK Larnaka LAR AEK Larnaka
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 PSV PSV PSV 0 - 0 FK Haugesund FKH FK Haugesund
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Frankfurt FFM Frankfurt 1 - 0 FC Vaduz FCV FC Vaduz
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 AZ Alkmaar AZ AZ Alkmaar 4 - 0 Mariupol IMAR Mariupol
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Aris Salonique ARIS Aris Salonique 3 - 1 Molde FK MOL Molde FK
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Strasbourg STR Strasbourg 1 - 0 Lokomotiv Plovdiv LP Lokomotiv Plovdiv
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Wolverhampton Wanderers WW Wolverhampton Wanderers 4 - 0 Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Rangers RAN Rangers 3 - 1 Midtjylland FCM Midtjylland
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Sporting Braga SCB Sporting Braga 3 - 1 Brøndby IF BIF Brøndby IF
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Aberdeen FC ABE Aberdeen FC 0 - 2 NK Rijeka NKR NK Rijeka
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Espanyol RCD Espanyol 3 - 0 Fc Luzern LUZ Fc Luzern
Afgelopen

donderdag 22/08

Play-offs - Speeldag 1 BATE Borisov BATE BATE Borisov 16u00 FC Astana AST FC Astana
Play-offs - Speeldag 1 F91 Dudelange F91 F91 Dudelange 17u00 Ararat-Armenia ARA Ararat-Armenia
Play-offs - Speeldag 1 Ferencvaros FER Ferencvaros 19u00 FK Suduva SUD FK Suduva
Play-offs - Speeldag 1 Bnei Yehuda BNY Bnei Yehuda 19u00 Malmö FF MFF Malmö FF
Play-offs - Speeldag 1 Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva 19u30 Feyenoord FEY Feyenoord
Play-offs - Speeldag 1 NK Maribor NKM NK Maribor 19u30 PFK Ludogorets PFC PFK Ludogorets
Play-offs - Speeldag 1 Riga RIG Riga 19u45 FC Kopenhagen KOP FC Kopenhagen
Play-offs - Speeldag 1 Rangers RAN Rangers 20u00 Legia Warschau LEG Legia Warschau
Play-offs - Speeldag 1 Trabzonspor TRA Trabzonspor 20u00 AEK Athene AEK AEK Athene
Play-offs - Speeldag 1 NK Rijeka NKR NK Rijeka 20u30 KAA Gent KAAG KAA Gent
Play-offs - Speeldag 1 Apollon Limasol APL Apollon Limasol 20u30 PSV PSV PSV
Play-offs - Speeldag 1 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes 20u30 FCSB STE FCSB
Play-offs - Speeldag 1 Strasbourg STR Strasbourg 20u30 Frankfurt FFM Frankfurt
Play-offs - Speeldag 1 AZ Alkmaar AZ AZ Alkmaar 20u30 Royal Antwerp ANT Royal Antwerp
Play-offs - Speeldag 1 Sporting Braga SCB Sporting Braga 20u45 Spartak Moscou SPA Spartak Moscou
Play-offs - Speeldag 1 AIK Solna AIK AIK Solna 20u45 Celtic FC CFC Celtic FC
Play-offs - Speeldag 1 FK Qarabag FKQ FK Qarabag 20u45 Linfield LIN Linfield
Play-offs - Speeldag 1 Torino TFC Torino 21u00 Wolverhampton Wanderers WW Wolverhampton Wanderers
Play-offs - Speeldag 1 Zorya Luhansk ZOR Zorya Luhansk 21u00 Espanyol RCD Espanyol
Play-offs - Speeldag 1 Molde FK MOL Molde FK 21u00 FK Partizan PAR FK Partizan
Play-offs - Speeldag 1 PAOK Saloniki PAOK PAOK Saloniki 21u00 Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava

donderdag 29/08

Play-offs - Speeldag 2 FK Qarabag FKQ FK Qarabag 18u00 Linfield LIN Linfield
Play-offs - Speeldag 2 Riga RIG Riga 18u45 FC Kopenhagen KOP FC Kopenhagen
Play-offs - Speeldag 2