dinsdag 26/06

Voorronde - Speeldag 1 FC Santa Coloma STC FC Santa Coloma 0 - 2 Drita DRI Drita
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 1 SP La Fiorita FIO SP La Fiorita 0 - 2 Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps
Afgelopen

vrijdag 29/06

Voorronde - Speeldag 1 Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps 1 - 4 Drita DRI Drita
Afgelopen

dinsdag 10/07

Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn 1 - 4 Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Torpedo Kutaisi KUT Torpedo Kutaisi 2 - 1 Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 F91 Dudelange F91 F91 Dudelange 1 - 1 MOL Vidi VID MOL Vidi
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Alashkert FC ALA Alashkert FC 0 - 3 Celtic FC CFC Celtic FC
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Vikingur Gota GOT Vikingur Gota 1 - 2 HJK Helsinki HJK HJK Helsinki
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Shkendija SHK Shkendija 5 - 0 New Saints TNS New Saints
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Cork City COR Cork City 0 - 1 Legia Warschau LEG Legia Warschau
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Drita DRI Drita 0 - 3 Malmö FF MFF Malmö FF
Afgelopen

woensdag 11/07

Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 FC Astana AST FC Astana 1 - 0 FK Sutjeska Niksic SUT FK Sutjeska Niksic
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Spartak-Trnava TRN Spartak-Trnava 1 - 0 HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Spartaks Jurmala JUR Spartaks Jurmala 0 - 0 Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Suduva SUD FK Suduva 3 - 1 Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 PFK Ludogorets PFC PFK Ludogorets 7 - 0 Crusaders FC CRU Crusaders FC
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 KF Kukësi KUK KF Kukësi 0 - 0 Valletta FC VAL Valletta FC
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Olimpija Ljubjlana OL Olimpija Ljubjlana 0 - 1 FK Qarabag FKQ FK Qarabag
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Valur-Reykjavik VAL Valur-Reykjavik 1 - 0 Rosenborg ROS Rosenborg
Afgelopen

dinsdag 17/07

Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 HJK Helsinki HJK HJK Helsinki 3 - 1 Vikingur Gota GOT Vikingur Gota
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Valletta FC VAL Valletta FC 1 - 1 KF Kukësi KUK KF Kukësi
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Malmö FF MFF Malmö FF 2 - 0 Drita DRI Drita
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia 1 - 0 FK Suduva SUD FK Suduva
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva 3 - 1 FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 New Saints TNS New Saints 4 - 0 Shkendija SHK Shkendija
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 MOL Vidi VID MOL Vidi 2 - 1 F91 Dudelange F91 F91 Dudelange
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda 2 - 0 Spartaks Jurmala JUR Spartaks Jurmala
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Crusaders FC CRU Crusaders FC 0 - 2 PFK Ludogorets PFC PFK Ludogorets
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Legia Warschau LEG Legia Warschau 3 - 0 Cork City COR Cork City
Afgelopen

woensdag 18/07

Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol 3 - 0 Torpedo Kutaisi KUT Torpedo Kutaisi
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 FK Qarabag FKQ FK Qarabag 0 - 0 Olimpija Ljubjlana OL Olimpija Ljubjlana
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar 1 - 1 Spartak-Trnava TRN Spartak-Trnava
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Rosenborg ROS Rosenborg 3 - 1 Valur-Reykjavik VAL Valur-Reykjavik
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 FK Sutjeska Niksic SUT FK Sutjeska Niksic 0 - 2 FC Astana AST FC Astana
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Celtic FC CFC Celtic FC 3 - 0 Alashkert FC ALA Alashkert FC
Afgelopen

dinsdag 24/07

Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 FC Astana AST FC Astana 2 - 1 FC Midtjylland FC MIDTJYLLAND FC Midtjylland
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 CFR Cluj CFR CFR Cluj 0 - 1 Malmö FF MFF Malmö FF
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 PAOK Saloniki PAOK PAOK Saloniki 2 - 1 FC Basel FCB FC Basel
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb 5 - 0 Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Shkendija SHK Shkendija 1 - 0 Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda 3 - 0 FK Suduva SUD FK Suduva
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Legia Warschau LEG Legia Warschau 0 - 2 Spartak-Trnava TRN Spartak-Trnava
Afgelopen

woensdag 25/07

Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 KF Kukësi KUK KF Kukësi 0 - 0 FK Qarabag FKQ FK Qarabag
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 PFK Ludogorets PFC PFK Ludogorets 0 - 0 MOL Vidi VID MOL Vidi
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 BATE Borisov BATE BATE Borisov 0 - 0 HJK Helsinki HJK HJK Helsinki
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 AFC Ajax AJAX AFC Ajax 2 - 0 Sturm Graz STU Sturm Graz
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Celtic FC CFC Celtic FC 3 - 1 Rosenborg ROS Rosenborg
Afgelopen

dinsdag 31/07

Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva 2 - 2 Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol 0 - 0 Shkendija SHK Shkendija
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Spartak-Trnava TRN Spartak-Trnava 0 - 1 Legia Warschau LEG Legia Warschau
Afgelopen

woensdag 01/08

Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 HJK Helsinki HJK HJK Helsinki 1 - 2 BATE Borisov BATE BATE Borisov
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Midtjylland FC MIDTJYLLAND FC Midtjylland 0 - 0 FC Astana AST FC Astana
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FK Qarabag FKQ FK Qarabag 3 - 0 KF Kukësi KUK KF Kukësi
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Malmö FF MFF Malmö FF 1 - 1 CFR Cluj CFR CFR Cluj
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FK Suduva SUD FK Suduva 0 - 2 Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Basel FCB FC Basel 0 - 3 PAOK Saloniki PAOK PAOK Saloniki
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 MOL Vidi VID MOL Vidi 1 - 0 PFK Ludogorets PFC PFK Ludogorets
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Sturm Graz STU Sturm Graz 1 - 3 AFC Ajax AJAX AFC Ajax
Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Rosenborg ROS Rosenborg 0 - 0 Celtic FC CFC Celtic FC
Afgelopen

dinsdag 07/08

Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 FC Astana AST FC Astana 0 - 2 Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Qarabag FKQ FK Qarabag 0 - 1 BATE Borisov BATE BATE Borisov
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Malmö FF MFF Malmö FF 1 - 1 MOL Vidi VID MOL Vidi
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Slavia Praag SLA Slavia Praag 1 - 1 Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Standard SL Standard 2 - 2 AFC Ajax AJAX AFC Ajax
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Etoile Rouge Belgrade ETO Etoile Rouge Belgrade 1 - 1 Spartak-Trnava TRN Spartak-Trnava
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Benfica SLB Benfica 1 - 0 Fenerbahçe FSK Fenerbahçe
Afgelopen

woensdag 08/08

Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 PAOK Saloniki PAOK PAOK Saloniki 3 - 2 Spartak Moscou SPA Spartak Moscou
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg 3 - 0 Shkendija SHK Shkendija
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 1 Celtic FC CFC Celtic FC 1 - 1 AEK Athene AEK AEK Athene
Afgelopen

dinsdag 14/08

Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv 2 - 0 Slavia Praag SLA Slavia Praag
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 BATE Borisov BATE BATE Borisov 1 - 1 FK Qarabag FKQ FK Qarabag
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Spartak Moscou SPA Spartak Moscou 0 - 0 PAOK Saloniki PAOK PAOK Saloniki
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 MOL Vidi VID MOL Vidi 0 - 0 Malmö FF MFF Malmö FF
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb 1 - 0 FC Astana AST FC Astana
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Fenerbahçe FSK Fenerbahçe 1 - 1 Benfica SLB Benfica
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 AEK Athene AEK AEK Athene 2 - 1 Celtic FC CFC Celtic FC
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Shkendija SHK Shkendija 0 - 1 Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 Spartak-Trnava TRN Spartak-Trnava 1 - 2 Etoile Rouge Belgrade ETO Etoile Rouge Belgrade
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - Speeldag 2 AFC Ajax AJAX AFC Ajax 3 - 0 Standard SL Standard
Afgelopen

dinsdag 21/08

Play-offs - Speeldag 1 Benfica SLB Benfica 1 - 1 PAOK Saloniki PAOK PAOK Saloniki
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 BATE Borisov BATE BATE Borisov 2 - 3 PSV PSV PSV
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda 0 - 0 Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg
Afgelopen

woensdag 22/08

Play-offs - Speeldag 1 MOL Vidi VID MOL Vidi 1 - 2 AEK Athene AEK AEK Athene
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 Young Boys YB Young Boys 1 - 1 Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 1 AFC Ajax AJAX AFC Ajax 3 - 1 Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv
Afgelopen

dinsdag 28/08

Play-offs - Speeldag 2 Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv 0 - 0 AFC Ajax AJAX AFC Ajax
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 2 Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb 1 - 2 Young Boys YB Young Boys
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 2 AEK Athene AEK AEK Athene 1 - 1 MOL Vidi VID MOL Vidi
Afgelopen

woensdag 29/08

Play-offs - Speeldag 2 Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg 2 - 2 Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 2 PSV PSV PSV 3 - 0 BATE Borisov BATE BATE Borisov
Afgelopen
Play-offs - Speeldag 2 PAOK Saloniki PAOK PAOK Saloniki 1 - 4 Benfica SLB Benfica
Afgelopen

dinsdag 18/09

Hoofdtoernooi - Speeldag 1 Inter Milaan INT Inter Milaan 2 - 1 Tottenham Hotspur THFC Tottenham Hotspur
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 1 FC Barcelona FCB FC Barcelona 4 - 0 PSV PSV PSV
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 1 Club Brugge CBKV Club Brugge 0 - 1 Borussia Dortmund BVB Borussia Dortmund
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 1 AS Monaco ASM AS Monaco 1 - 2 Atlético Madrid ATM Atlético Madrid
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 1 Schalke 04 S04 Schalke 04 1 - 1 FC Porto FCP FC Porto
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 1 Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda 0 - 0 SSC Napoli NAP SSC Napoli
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 1 Liverpool LFC Liverpool 3 - 2 Paris SG PSG Paris SG
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 1 Galatasaray SK GSK Galatasaray SK 3 - 0 Lokomotiv Moskva LOK Lokomotiv Moskva
Afgelopen

woensdag 19/09

Hoofdtoernooi - Speeldag 1 Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk 2 - 2 TSG Hoffenheim HOF TSG Hoffenheim
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 1 AFC Ajax AJAX AFC Ajax 3 - 0 AEK Athene AEK AEK Athene
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 1 Real Madrid RMA Real Madrid 3 - 0 AS Roma ASR AS Roma
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 1 Viktoria Pilsen PLZ Viktoria Pilsen 2 - 2 CSKA Moskou CSKA CSKA Moskou
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 1 Benfica SLB Benfica 0 - 2 Bayern München FCB Bayern München
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 1 Valencia CF VAL Valencia CF 0 - 2 Juventus JUV Juventus
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 1 Manchester City MAN C Manchester City 1 - 2 Lyon OL Lyon
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 1 Young Boys YB Young Boys 0 - 3 Manchester United MAN U Manchester United
Afgelopen

dinsdag 02/10

Hoofdtoernooi - Speeldag 2 TSG Hoffenheim HOF TSG Hoffenheim 1 - 2 Manchester City MAN C Manchester City
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 2 Juventus JUV Juventus 3 - 0 Young Boys YB Young Boys
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 2 Lyon OL Lyon 2 - 2 Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 2 AEK Athene AEK AEK Athene 2 - 3 Benfica SLB Benfica
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 2 Bayern München FCB Bayern München 1 - 1 AFC Ajax AJAX AFC Ajax
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 2 CSKA Moskou CSKA CSKA Moskou 1 - 0 Real Madrid RMA Real Madrid
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 2 AS Roma ASR AS Roma 5 - 0 Viktoria Pilsen PLZ Viktoria Pilsen
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 2 Manchester United MAN U Manchester United 0 - 0 Valencia CF VAL Valencia CF
Afgelopen

woensdag 03/10

Hoofdtoernooi - Speeldag 2 Lokomotiv Moskva LOK Lokomotiv Moskva 0 - 1 Schalke 04 S04 Schalke 04
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 2 Paris SG PSG Paris SG 6 - 1 Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 2 FC Porto FCP FC Porto 1 - 0 Galatasaray SK GSK Galatasaray SK
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 2 Atlético Madrid ATM Atlético Madrid 3 - 1 Club Brugge CBKV Club Brugge
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 2 PSV PSV PSV 1 - 2 Inter Milaan INT Inter Milaan
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 2 Borussia Dortmund BVB Borussia Dortmund 3 - 0 AS Monaco ASM AS Monaco
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 2 Tottenham Hotspur THFC Tottenham Hotspur 2 - 4 FC Barcelona FCB FC Barcelona
Afgelopen
Hoofdtoernooi - Speeldag 2 SSC Napoli NAP SSC Napoli 1 - 0 Liverpool LFC Liverpool
Afgelopen

dinsdag 23/10

Hoofdtoernooi - Speeldag 3 AEK Athene AEK AEK Athene 18u55 Bayern München FCB Bayern München
Hoofdtoernooi - Speeldag 3 Young Boys YB Young Boys 18u55 Valencia CF VAL Valencia CF
Hoofdtoernooi - Speeldag 3 AS Roma ASR AS Roma 21u00 CSKA Moskou CSKA CSKA Moskou
Hoofdtoernooi - Speeldag 3 Real Madrid RMA Real Madrid 21u00 Viktoria Pilsen PLZ Viktoria Pilsen
Hoofdtoernooi - Speeldag 3 Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk 21u00 Manchester City MAN C Manchester City
Hoofdtoernooi - Speeldag 3 TSG Hoffenheim HOF TSG Hoffenheim 21u00 Lyon OL Lyon
Hoofdtoernooi - Speeldag 3 Manchester United MAN U Manchester United 21u00 Juventus JUV Juventus
Hoofdtoernooi - Speeldag 3 AFC Ajax AJAX AFC Ajax 21u00 Benfica SLB Benfica

woensdag 24/10

Hoofdtoernooi - Speeldag 3 Club Brugge CBKV Club Brugge 18u55 AS Monaco ASM AS Monaco
Hoofdtoernooi - Speeldag 3 PSV PSV PSV 18u55 Tottenham Hotspur THFC Tottenham Hotspur
Hoofdtoernooi - Speeldag 3 Borussia Dortmund BVB Borussia Dortmund 21u00 Atlético Madrid ATM Atlético Madrid
Hoofdtoernooi - Speeldag 3 FC Barcelona FCB FC Barcelona 21u00 Inter Milaan INT Inter Milaan
Hoofdtoernooi - Speeldag 3 Liverpool LFC Liverpool 21u00 Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda
Hoofdtoernooi - Speeldag 3 Paris SG PSG Paris SG 21u00 SSC Napoli NAP SSC Napoli
Hoofdtoernooi - Speeldag 3 Lokomotiv Moskva LOK Lokomotiv Moskva 21u00 FC Porto FCP FC Porto
Hoofdtoernooi - Speeldag 3 Galatasaray SK GSK Galatasaray SK 21u00 Schalke 04 S04 Schalke 04

dinsdag 06/11

Hoofdtoernooi - Speeldag 4 AS Monaco ASM AS Monaco 18u55 Club Brugge CBKV Club Brugge
Hoofdtoernooi - Speeldag 4 Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda 18u55 Liverpool LFC Liverpool
Hoofdtoernooi - Speeldag 4 FC Porto FCP FC Porto 21u00 Lokomotiv Moskva LOK Lokomotiv Moskva
Hoofdtoernooi - Speeldag 4 Inter Milaan INT Inter Milaan 21u00 FC Barcelona FCB FC Barcelona
Hoofdtoernooi - Speeldag 4 Tottenham Hotspur THFC Tottenham Hotspur 21u00 PSV PSV PSV
Hoofdtoernooi - Speeldag 4 SSC Napoli NAP SSC Napoli 21u00 Paris SG PSG Paris SG
Hoofdtoernooi - Speeldag 4 Schalke 04 S04 Schalke 04 21u00 Galatasaray SK GSK Galatasaray SK
Hoofdtoernooi - Speeldag 4 Atlético Madrid ATM Atlético Madrid 21u00 Borussia Dortmund BVB Borussia Dortmund

woensdag 07/11

Hoofdtoernooi - Speeldag 4 Valencia CF VAL Valencia CF 18u55 Young Boys YB Young Boys
Hoofdtoernooi - Speeldag 4 CSKA Moskou CSKA CSKA Moskou 18u55 AS Roma ASR AS Roma
Hoofdtoernooi - Speeldag 4 Lyon OL Lyon 21u00 TSG Hoffenheim HOF TSG Hoffenheim
Hoofdtoernooi - Speeldag 4 Manchester City MAN C Manchester City 21u00 Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk
Hoofdtoernooi - Speeldag 4 Viktoria Pilsen PLZ Viktoria Pilsen 21u00 Real Madrid RMA Real Madrid
Hoofdtoernooi - Speeldag 4 Juventus JUV Juventus 21u00 Manchester United MAN U Manchester United
Hoofdtoernooi - Speeldag 4 Bayern München FCB Bayern München 21u00 AEK Athene AEK AEK Athene
Hoofdtoernooi - Speeldag 4 Benfica SLB Benfica 21u00 AFC Ajax AJAX AFC Ajax

dinsdag 27/11

Hoofdtoernooi - Speeldag 5 CSKA Moskou CSKA CSKA Moskou 18u55 Viktoria Pilsen PLZ Viktoria Pilsen
Hoofdtoernooi - Speeldag 5 AEK Athene AEK AEK Athene 18u55 AFC Ajax AJAX AFC Ajax
Hoofdtoernooi - Speeldag 5 Juventus JUV Juventus 21u00 Valencia CF VAL Valencia CF
Hoofdtoernooi - Speeldag 5 AS Roma ASR AS Roma 21u00 Real Madrid RMA Real Madrid
Hoofdtoernooi - Speeldag 5 Lyon OL Lyon 21u00 Manchester City MAN C Manchester City
Hoofdtoernooi - Speeldag 5 TSG Hoffenheim HOF TSG Hoffenheim 21u00 Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk
Hoofdtoernooi - Speeldag 5 Bayern München FCB Bayern München 21u00 Benfica SLB Benfica
Hoofdtoernooi - Speeldag 5 Manchester United MAN U Manchester United 21u00 Young Boys YB Young Boys

woensdag 28/11

Hoofdtoernooi - Speeldag 5 Atlético Madrid ATM Atlético Madrid 18u55 AS Monaco ASM AS Monaco
Hoofdtoernooi - Speeldag 5 Lokomotiv Moskva LOK Lokomotiv Moskva 18u55 Galatasaray SK GSK Galatasaray SK
Hoofdtoernooi - Speeldag 5 PSV PSV PSV 21u00 FC Barcelona FCB FC Barcelona
Hoofdtoernooi - Speeldag 5 FC Porto FCP FC Porto 21u00 Schalke 04 S04 Schalke 04
Hoofdtoernooi - Speeldag 5 Borussia Dortmund BVB Borussia Dortmund 21u00 Club Brugge CBKV Club Brugge
Hoofdtoernooi - Speeldag 5 Tottenham Hotspur THFC Tottenham Hotspur 21u00 Inter Milaan INT Inter Milaan
Hoofdtoernooi - Speeldag 5 Paris SG PSG Paris SG 21u00 Liverpool LFC Liverpool
Hoofdtoernooi - Speeldag 5 SSC Napoli NAP SSC Napoli 21u00 Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda

dinsdag 11/12

Hoofdtoernooi - Speeldag 6 Galatasaray SK GSK Galatasaray SK 18u55 FC Porto FCP FC Porto
Hoofdtoernooi - Speeldag 6 Schalke 04 S04 Schalke 04 18u55 Lokomotiv Moskva LOK Lokomotiv Moskva
Hoofdtoernooi - Speeldag 6 FC Barcelona FCB FC Barcelona 21u00 Tottenham Hotspur THFC Tottenham Hotspur
Hoofdtoernooi - Speeldag 6 AS Monaco ASM AS Monaco 21u00 Borussia Dortmund BVB Borussia Dortmund
Hoofdtoernooi - Speeldag 6 Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda 21u00 Paris SG PSG Paris SG
Hoofdtoernooi - Speeldag 6 Liverpool LFC Liverpool 21u00 SSC Napoli NAP SSC Napoli
Hoofdtoernooi - Speeldag 6 Inter Milaan INT Inter Milaan 21u00 PSV PSV PSV
Hoofdtoernooi - Speeldag 6 Club Brugge CBKV Club Brugge 21u00 Atlético Madrid ATM Atlético Madrid

woensdag 12/12

Hoofdtoernooi - Speeldag 6 Real Madrid RMA Real Madrid 18u55 CSKA Moskou CSKA CSKA Moskou
Hoofdtoernooi - Speeldag 6 Viktoria Pilsen PLZ Viktoria Pilsen 18u55 AS Roma ASR AS Roma
Hoofdtoernooi - Speeldag 6 Young Boys YB Young Boys 21u00 Juventus JUV Juventus
Hoofdtoernooi - Speeldag 6 Manchester City MAN C Manchester City 21u00 TSG Hoffenheim HOF TSG Hoffenheim
Hoofdtoernooi - Speeldag 6 Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk 21u00 Lyon OL Lyon
Hoofdtoernooi - Speeldag 6 Benfica SLB Benfica 21u00 AEK Athene AEK AEK Athene
Hoofdtoernooi - Speeldag 6 AFC Ajax AJAX AFC Ajax 21u00 Bayern München FCB Bayern München
Hoofdtoernooi - Speeldag 6 Valencia CF VAL Valencia CF 21u00 Manchester United MAN U Manchester United

Alle hoogtepunten

Top