dinsdag 25/06

Voorronde - Speeldag 1 SP Tre Penne PEN SP Tre Penne 0 - 1 FC Santa Coloma STC FC Santa Coloma
Afgelopen
Voorronde - Speeldag 1 Feronikeli KFF Feronikeli 1 - 0 Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps
Afgelopen

vrijdag 28/06

Voorronde - Speeldag 1 Feronikeli KFF Feronikeli 2 - 1 FC Santa Coloma STC FC Santa Coloma
Afgelopen

dinsdag 09/07

Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 FC Astana AST FC Astana 1 - 0 CFR Cluj CFR CFR Cluj
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Ararat-Armenia ARA Ararat-Armenia 2 - 1 AIK Stockholm AIK STOCKHOLM AIK Stockholm
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 HJK Helsinki HJK HJK Helsinki 3 - 0 HB Torshavn HTB HB Torshavn
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 JK Nõmme Kalju NOM JK Nõmme Kalju 0 - 1 Shkendija SHK Shkendija
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Sarajevo FKS FK Sarajevo 1 - 3 Celtic FC CFC Celtic FC
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 F91 Dudelange F91 F91 Dudelange 2 - 2 Valletta FC VAL Valletta FC
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Suduva SUD FK Suduva 0 - 0 Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 New Saints TNS New Saints 2 - 2 Feronikeli KFF Feronikeli
Afgelopen

woensdag 10/07

Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Partizani Tirana PAR Partizani Tirana 0 - 0 FK Qarabag FKQ FK Qarabag
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol 0 - 3 Saburtalo Tbilisi SAB Saburtalo Tbilisi
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 BATE Borisov BATE BATE Borisov 1 - 1 Piast Gliwice PIA Piast Gliwice
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Ferencvaros FER Ferencvaros 2 - 1 PFK Ludogorets PFC PFK Ludogorets
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava 1 - 1 FK Sutjeska Niksic SUT FK Sutjeska Niksic
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Dundalk DUN Dundalk 0 - 0 Riga RIG Riga
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Linfield LIN Linfield 0 - 2 Rosenborg ROS Rosenborg
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 1 Valur-Reykjavik VAL Valur-Reykjavik 0 - 3 NK Maribor NKM NK Maribor
Afgelopen

dinsdag 16/07

Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Shkendija SHK Shkendija 1 - 2 JK Nõmme Kalju NOM JK Nõmme Kalju
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Saburtalo Tbilisi SAB Saburtalo Tbilisi 1 - 3 Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Valletta FC VAL Valletta FC 1 - 1 F91 Dudelange F91 F91 Dudelange
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 HB Torshavn HTB HB Torshavn 2 - 2 HJK Helsinki HJK HJK Helsinki
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Feronikeli KFF Feronikeli 0 - 1 New Saints TNS New Saints
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda 2 - 1 FK Suduva SUD FK Suduva
Afgelopen

woensdag 17/07

Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Riga RIG Riga 0 - 1 Dundalk DUN Dundalk
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 AIK Stockholm AIK STOCKHOLM AIK Stockholm 3 - 1 Ararat-Armenia ARA Ararat-Armenia
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 FK Qarabag FKQ FK Qarabag 2 - 0 Partizani Tirana PAR Partizani Tirana
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Rosenborg ROS Rosenborg 4 - 0 Linfield LIN Linfield
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 PFK Ludogorets PFC PFK Ludogorets 2 - 3 Ferencvaros FER Ferencvaros
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Piast Gliwice PIA Piast Gliwice 1 - 2 BATE Borisov BATE BATE Borisov
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 CFR Cluj CFR CFR Cluj 3 - 1 FC Astana AST FC Astana
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 NK Maribor NKM NK Maribor 2 - 0 Valur-Reykjavik VAL Valur-Reykjavik
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 FK Sutjeska Niksic SUT FK Sutjeska Niksic 2 - 1 Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - Speeldag 2 Celtic FC CFC Celtic FC 2 - 1 FK Sarajevo FKS FK Sarajevo
Afgelopen

dinsdag 23/07

Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Viktoria Pilsen PLZ Viktoria Pilsen 19u00 Olympiakos Piraeus OLY Olympiakos Piraeus
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Saburtalo Tbilisi SAB Saburtalo Tbilisi 19u30 Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 PSV PSV PSV 20u00 FC Basel FCB FC Basel
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 New Saints TNS New Saints 20u00 FC Kopenhagen KOP FC Kopenhagen
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 FK Sutjeska Niksic SUT FK Sutjeska Niksic 20u15 Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia

woensdag 24/07

Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 BATE Borisov BATE BATE Borisov 19u00 Rosenborg ROS Rosenborg
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 CFR Cluj CFR CFR Cluj 20u00 Maccabi Tel Aviv MTA Maccabi Tel Aviv
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Ferencvaros FER Ferencvaros 20u00 Valletta FC VAL Valletta FC
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 NK Maribor NKM NK Maribor 20u15 AIK Stockholm AIK STOCKHOLM AIK Stockholm
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Dundalk DUN Dundalk 20u45 FK Qarabag FKQ FK Qarabag
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Celtic FC CFC Celtic FC 20u45 JK Nõmme Kalju NOM JK Nõmme Kalju
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 1 Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda 20u45 HJK Helsinki HJK HJK Helsinki

dinsdag 30/07

Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 JK Nõmme Kalju NOM JK Nõmme Kalju 19u00 Celtic FC CFC Celtic FC
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia 19u00 FK Sutjeska Niksic SUT FK Sutjeska Niksic
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Maccabi Tel Aviv MTA Maccabi Tel Aviv 19u00 CFR Cluj CFR CFR Cluj
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Basel FCB FC Basel 20u00 PSV PSV PSV
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Valletta FC VAL Valletta FC 20u00 Ferencvaros FER Ferencvaros
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb 20u00 Saburtalo Tbilisi SAB Saburtalo Tbilisi
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Olympiakos Piraeus OLY Olympiakos Piraeus 20u30 Viktoria Pilsen PLZ Viktoria Pilsen

woensdag 31/07

Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 HJK Helsinki HJK HJK Helsinki 18u00 Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 AIK Stockholm AIK STOCKHOLM AIK Stockholm 19u00 NK Maribor NKM NK Maribor
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 Rosenborg ROS Rosenborg 19u00 BATE Borisov BATE BATE Borisov
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FK Qarabag FKQ FK Qarabag 19u00 Dundalk DUN Dundalk
Tweede kwalificatieronde - Speeldag 2 FC Kopenhagen KOP FC Kopenhagen 19u45 New Saints TNS New Saints

Alle hoogtepunten

Top